​Sarp Bozkurt: “Bana gerizekalı dediklerinde keyifli oluyorum”

Türkiye’nin en genç komedyenlerinden, Sen Çal Kapımı dizisinin Fazilet karakteri Sarp Bozkurt, bu hafta Hakan Bilgin’le Yerin Sahibine Geldik …

Türkiye’nin en genç komedyenlerinden, Sen Çal Kapımı dizisinin Fazilet karakteri Sarp Bozkurt, bu hafta Hakan Bilgin’le Yerin Sahibine Geldik programına konuk oldu. Kahkaha dolu geçen sohbetin en değişik kısmı ise Sarp Bozkurt’un Güldürü Dükkanı’nda 10 yıl boyunca üstlendiği “Saf” karakteriyle ilgili yorumları oldu. Hayranlarının yanına gelip hakikaten “Gerizekalı mısın?” diye sorduğunu yaşadığı anılarla anlatan Bozkurt, bu rolü üstlenip, inandırıcı olmanın keyifli yanlarından da bahsetti.

Sırt Sırta Sorular’da utandıran anılar!

Yerin sahibine geldik programının en keyifli kısımlarından biri olan Sırt Sırta Sorular kısmında, Sarp Bozkurt en çok utandığı anlarını Hakan Bilgin’le paylaştı. Bedeninin sevmediği bölgelerini de kahkahalarla anlatan Bozkurt, Hakan Bilgin’in yüzyüze soramadığı soruları sırt sırta yanıtladı. Yerin Sahibine Geldik programı her Salı ve her Cuma günü saat 16:00’da yeni kısımlarıyla Youtube’da yayında.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
66
Article Tags:
·
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: