Adaletiniz Erkek Adaleti! Her Sahnesi İzleyiciyi Ekrana Kilitleyen Alev Alev Dizisinin İlk Bölümünde Neler Yaşandı?

Her karakter ayrı dikkat çekici, her sahne ayrı güzeldi! Her bir karakterin ayrı hikayesinin olduğu ama aynı zamanda hepsinin birbirine …

Her karakter ayrı dikkat çekici, her sahne ayrı güzeldi!

Her bir karakterin ayrı hikayesinin olduğu ama aynı zamanda hepsinin birbirine bağlandığı bir dizi Alev Alev. Cemre, Güneş adında bir kızı olan akıllı bir kadın. Ancak ne yazık ki bütün insanların güvendiği, ekran önünde kadına şiddete karşı bas bas bağıran ama eve geldiğinde eşine hem psikolojik hem de fiziksel şiddet uygulayan Çelebi Kayabeyli ile evli.

Rüya insanlığı ile bilinen, etrafa iyilik ve neşe saçan, Cemre’nin kuzeni ve aynı zamanda Çelebi’nin kardeşi İskender ile nişanlı. Onun yardım gecesi düzenlediği sarnıçta çıkan yangınla hikaye başlıyor, buraya döneceğiz.

Gelelim Çiçek’e… Çiçek, Rüya’nın ailesinin yanında çalışıyor ve yine aynı yerde çalışan Ali ile evlenmek üzere. Aynı zamanda Rüya’nın en yakın arkadaşı ve en az onun kadar da iyi kalpli.

Cemre eşinden kurtulmanın yollarını arasa da, tüm ülke tarafından sevilen bir adama karşı hep yenik düşüyor. Herkes Cemre’nin psikolojisinin bozuk olduğuna ve ağır ilaçlar kullandığına inanıyor. Çünkü Çelebi efendi böyle inanılmasını istiyor.

Cemre de, Rüya’nın düzenlediği yardım gecesinden kaçıp kızı Rüya’yı alarak kurtulmak istiyor her şeyden. Çelebi’nin bu plandan haberi olduğunu bilmiyor tabii…

Yardım gecesinde büyük bir patlama gerçekleşiyor. Tam da Cemre tuvalet camından kaçmış, gazeteci Ozan’a yakalanmış ve birazdan hikayenin birleşeceği Ömer mutfak bölümüne kilitlenmişken.

Burada yaşananları apaçık bir şekilde vermeyelim, hikayenin oturması için kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Rüya, Çiçek ve İskender alevlerin arasında esir kalmıştı kalmasına ama, İskender Rüya öldü sanarak ve Çiçek’i ateşlerin içine atarak buradan kurtlmayı başarıyor.

Derken gün içinde birkaç rastlaşmanın yaşandığı, o gecede garson olarak görevli olan Ömer, olay çıkardığı için karaktersiz Selim tarafından kilitlendiği yerden çıkıp Rüya’yı kurtarmayı başardı.

Bundan sonra Cemre’nin hikayesini dinleyip ona yardım eden gazeteci Ozan, Çiçek’i her yerde arayıp bulamayan Ali ve Rüya, ölen kızı ile tanınmayacak halde kurtulan Çiçek’in anlam veremediğimiz bir şekilde eşyalarının yerini değiştiren Doktor Tomris ve Cemre’nin ölümüne inanmayıp DNA isteyen Çelebi var.

Yani olaylar biraz karışık, her şeyi anlatıp hikayede eksik parça kalsın istemiyoruz, izlemenizde fayda var.

Dizi oldukça güçlü rakiplerinin olduğu perşembe akşamı yayınlandı ve hiç de fena sayılmayacak reyting elde etti.

Bakalım ilk bölümden heyecan uyandıran Alev Alev dizisinde neler yaşanacak?

Views:
50
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: