Aman Nazar Değmesin! Göz Kamaştıran Aşklarıyla Sabri ve Yağmur Sarıoğlu Çiftinin Gözlerden Kalpler Çıkaran Çekirdek Ailesi

Boncuk göz ailesi aşka olan inancımızı baya bir artırdı. Bugün kem gözleri uzak tutup Onedio nazar ekibinin nazarını değdirmeden Türkiye’nin …

Boncuk göz ailesi aşka olan inancımızı baya bir artırdı.

Bugün kem gözleri uzak tutup Onedio nazar ekibinin nazarını değdirmeden Türkiye’nin en muhteşem çiftlerinden birini konuşacağız. Karşınızda Sabri ve Yağmur Sarıoğlu çifti!

Sabri Sarıoğlu’nun kim olduğunu uzun uzun anlatmamıza gerek yok sanıyorum. Kendisi 1999 yılından 2017’ye kadar Galatasaray’da forma giyen Türk eski milli futbolcu.

Yağmur Sarıoğlu ise Hacettepe İngilizce Öğretmenliği mezunu. Bir süre öğretim görevlisi olarak çalıştıktan sonra ise kariyer planını pilot olma doğrultusunda çiziyor.

Gelelim bu birbirine aşırı yakışan güzel çiftin yolunun kesişip dünya evine girmeye karar verdikleri güne!

Yıldız futbolcu Sabri Sarıoğlu ve güzeller güzeli Yağmur Yılmaz 2010 yılında dünyaevine giriyor.

Aşklarının ilk meyvesi boncuk gözlü Sarp ise 2011 yılında dünyaya geliyor! İnsanda otomatik yanak mıncırma isteği uyandıran şu minnoşa bir bakar mısınız?

İkilinin 2 yaşında da Sare adında bir kızları var. Üçüncü bebekleri ile de çekirdek aileyi biraz daha büyüttüler tabii.

Doğum öncesi “Aklımızda 2-3 isim var” diyen çiftin bebeklerinin adını henüz bilmiyoruz. Ama Sarp ve Sare kadar şeker bombası olduğu konusunda hiç şüphemiz yok.

Bir dönem çiftin evliliklerinde sıkıntılar olduğu iddia edilmiş, hatta Yağmur Sarıoğlu eşiyle olan fotoğraflarını silince tartışmalar alevlenmişti. Ama Yağmur Sarıoğlu bütün iddiaları yalanlayarak cevap vermiş, kem gözler bu güzel aileye teğet geçmişti!

Güzelliğiyle göz dolduran anne Yağmur Sarıoğlu’nun hem kendisi,

Hem de minikleri herkesi kendine hayran bırakıyor.

Allah nazarlardan saklasın, mutlulukları daim olsun

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
14
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: