Aras Bulut İynemli,Vodafone’un reklam yüzü oldu

Sevilen sanatçı Aras Bulut İynemli, Vodafone’un reklam yüzü oldu. İynemli, Vodafone’un yeni periyot reklamlarında teknoloji-insan birlikteliğiyle …

Sevilen sanatçı Aras Bulut İynemli, Vodafone’un reklam yüzü oldu. İynemli, Vodafone’un yeni periyot reklamlarında teknoloji-insan birlikteliğiyle yazılmış öyküler anlatacak.

Ekranların sevilen yüzü Aras Bulut İynemli, Vodafone ile el sıkıştı. Sevilen sanatçı, Vodafone’un yeni reklam yüzü olacak. İynemli’nin Vodafone müşterilerinin tecrübelerinden yola çıkan kıssalar anlatacağı reklamlarda, teknolojiyi bedelli kılan ögenin insan olduğu bildirisi verilecek. İynemli, televizyon reklamlarının yanı sıra radyo, açıkhava, özel dijital projeler, mağaza içi görünürlük üzere tüm irtibat mecralarında yer alacak.

“İşimiz kıssa anlatmak”

Vodafone işbirliğinden duyduğu memnuniyeti lisana getiren Aras Bulut İynemli“Oyuncular olarak, kıssalara hizmet ediyoruz. Kıssaların inanılmaz bir gücü olduğuna inanıyorum. Vodafone’un yeni reklamlarında aslında hepimizin her gün yaşadığı, başrolünde teknoloji ve insanın olduğu öyküler anlatacağım. Bu hoş işbirliği için çok memnunum. Heyecanlı ve keyifli bir sürecin bizi beklediğine inanıyorum” dedi.

1 yıllık mukavele imzalandı

Vodafone, yeni devir reklamları için Aras Bulut İynemli ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Reklamlarda teknoloji ve insanın bir ortaya gelmesiyle ortaya çıkan öyküler anlatılacak. İynemli’nin rol aldığı birinci Vodafone reklam filmi 27 Ekim itibarıyla yayınlanmaya başlayacak.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
41
Article Tags:
· ·
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: