Astroloji Tahminleriyle Gözlerimizi Fal Taşı Gibi Açık Bırakırken Meditasyonlarıyla Ruhumuzu Okşayan Can Aydoğmuş’un Hikâyesi

Bir astrologdan çok daha fazlası Bilmeyenler için söyleyelim kendisi astroloji alanındaki bilgisi ve öngörüleriyle sadece ülkemizde değil tüm …

Bir astrologdan çok daha fazlası

Bilmeyenler için söyleyelim kendisi astroloji alanındaki bilgisi ve öngörüleriyle sadece ülkemizde değil tüm dünyada ilgi çeken bir isim.

Dünyanın dört bir yanından kalkıp gelen insanların giderek artış göstermesiyle namı ışık hızıyla yayılmaya başladı. Bu noktaya gelene kadar birçok acıyla karşı karşıya gelse de hepsini aşmayı başarmış kendisi…

29 Ekim 1984’te İstanbul’da doğmuş olsa da çocukluğu ve gençlik yılları İngiltere’de geçti.

www.instagram.com

Normal şartlarda yurt dışında yaşamış ve eğitim görmüş birisi olarak çok şanslı olduğu düşünülebilecekken Aydoğmuş’un hayatı sanıldığı kadar kolay değildi. Daha çocuk yaştayken bile farklı bir çocuk olduğunun farkındaydı.

Henüz 7 yaşındayken içsel yolcuğunun farkına varmış, 11 yaşından itibaren de bu konuda kendini eğitmeye başlamıştı.

www.instagram.com

Aile yakınlarını kaybedeceğini de hissetmişti. Annesi bir gün ansızın ortadan kaybolmuş tüm bir dava sürecine rağmen bulunamamıştı. Bu sürecin ardından birkaç yıl içerisinde önce babasını daha sonra da ablasını kaybetmişti.

Annesinin başına tam olarak ne geldiği bilinmese de o her şeyi içsel olarak bildiğini ve hissettiğini söylemişti.

Öyle ki ablasının da babası gibi kalp krizi geçirerek öleceğini rüyasında görmüş ve onu önceden uyarmıştı. Hatta bu konuya “Benim annemin kayboluşu, 5 yıl mahkemesinin sürmesi ve bir sonucun ortaya çıkmaması, ardından annem için gaip kararının verilmesi ile son buldu. Annemin kaybolduğu o dönem babam ile zaten çok gergin olmaları ve sonrasında babamın da devamlı ağlayarak üzüntü içinde olması ve en son babamın tansiyon yüksekliği dilaltı damarının patlaması ve kalp krizi sonucu babam vefat etti. Babamın ölümün arkasından babamın ailesinin bana yaptığı bin bir kötülükler ile onların elinden kaçıp yalnız başıma gösterdiğim kişisel ve ruhsal gelişim mücadelesi ile hayat beni milyonlarca insanın sevdiği bir yazar, influencer ve köşe yazarı yaptı. Her gün hayatımda yepyeni mucizeler yaşıyorum. Bundan 10 yıl önce bir medyum bana inanılmaz doğru bilgileri verip arkasından ‘Baban annen ile bir tartışma esnasında kontrolünü kaybedip anneni öldürmüş. Sonrasında yaşadığı pişmanlık ve üzüntüden ölmüş.’ Dediği zaman çok şaşırmıştım. İnsanların aile geçmişlerinde olan olaylar onların hatası değildir. Benim çocukluğum açıkçası bayağı alaca karanlık filmleri gibi tam bir macera korku filmi havasında yaşandı ve bitti. Benim yerimde başka birisi olsa herhâlde şu an yaşamıyor olurdu. Lakin ben kişisel gelişim, meditasyonlar, inancım ve farkındalığım ile buradayım.” şeklinde bir açıklama getirmişti.

14 yaşındayken annesini, daha 20’li yaşlarına gelmeden de hem babasını hem de ablasını yitirmişti.

www.instagram.com

İstanbul’da başlayan öğrenim hayatına 11 yaşından itibaren İngiltere’de devam  etmiş, ilerleyen yıllarda Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerini bitirmişti. Ek olarak beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat, kurumsal hayat, meditasyon ve ‘Feng Shui’ eğitimleri alarak kişisel gelişimine özen gösterdi.

Ruhsal yolculuk ile alakalı eğitimini hiçbir zaman kısıtlamamış ve alanında dünya çapında bilinen kişilerden yeni şeyler öğrenmeye devam etmişti.

www.instagram.com

Kendi alanındaki önemli insanların hemen hemen hepsiyle iletişime geçerek çok başarılı kitaplara imza attı. Birçok ünlü isimle ruhsal yolculuk ve astroloji alanında çalıştı. Bu tecrübelerini aktardığı kitaplar;

  • Aşka Yürü 

  • Şifanın Eli

  • Düşle İnan Yaşa

  • Konuşan Kedi Matu

  • Ruh Eşin Nerede?

Öngördüğü şeylerin bir bir gerçekleşmesi, astroloji alanında da onu bir tık öteye taşıyarak modern çağ müneccimlerinde ön sıralara çekti.

www.instagram.com

Sakarya’daki havai fişek fabrikasında oluşan patlamayı önceden söylemişti.
Koronavirüsün baş göstereceğini belirten tek astrolog olarak dünya çapında ilgi çekerken kesin tarih vermesi daha şaşırtıcı olmuştu. Manisa, Bingöl ve daha birçok yerdeki depremin gerçekleşeceğinden de bahsetmişti. Daha birçok konudaki tahminleriyle hepimizi etkisi altına aldı.

Kendi alanının en iyisi olma yolunda ilerleyen Can Aydoğmuş’un meditasyon videoları da insanlar üzerinde oldukça faydalı sonuçlar verdi.

www.instagram.com

“Daha neler mümkün?!” diyerek hayatımızda daha fazlasını istemeyi bize aşılayan ve ciddi anlamda faydalı etkileşimler yaratan çok güzel bir insan. 

Kişisel gelişim, astroloji gibi alanları reddeden kişilerin dahi birkaç meditasyon videosuna göz atmasını tavsiye ediyoruz. ????

Tam olarak buradan başlamanızda fayda var hatta ????

Views:
63
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: