Bebe Rexha, Paparazzilerin Çektiği Mayolu Fotoğrafları Yüzünden Vücuduna Yönelen Eleştirilere Kapak Gibi Bir Cevap Verdi

Ünlü kadınlar üzerinden yapılan kadın bedeni eleştirilerinin son kurbanı Bebe Rexha oldu. Daha Billie Eilish’in vücuduna yapılan ağır ve saçma …

Ünlü kadınlar üzerinden yapılan kadın bedeni eleştirilerinin son kurbanı Bebe Rexha oldu.

Daha Billie Eilish’in vücuduna yapılan ağır ve saçma eleştirilerin üstünden bir ay geçmeden, yine ünlü bir ismin vücudu gündeme geldi.

Arnavut asıllı şarkıcı Bebe Rexha, erkek arkadaşıyla tatildeyken paparazzilerin çektiği fotoğraflarıyla gündeme geldi.

Meksika’da çekilen tatil fotoğraflarında vücut hatları açıkça belli olan şarkıcı, sosyal medyada acımasız eleştirilerin hedefi oldu.

Daha önce de büyük poposu ve geniş basenleri yüzünden ödül törenleri öncesi hiçbir tasarımcının kendisiyle çalışmaya yanaşmadığını söylemişti.

Geçtiğimiz yıl yaşının da müzik dünyası için problem olduğunu söylemişti.

Şimdi bir kez daha eleştirilerin odağında olan şarkıcı, paylaştığı videolarla aynı mayoyu giyerek vücudunu detaylı bir şekilde takipçileriyle paylaştı.

“Kalçam var, basenlerim var. Selülit ve çatlaklara sahibim.”

“Estetiğim yok. Asla vücuduma dokundurmadım, liposuction ve başka bir işlem yaptırmadım. Sağlıklı olmaya ve Tanrı’nın bana verdiğine saygı göstermeye çalışıyorum. Ayrıca yemeği seviyorum ve kilo vermemi zorlaştıran bazı ilaçlar kullanıyorum.”

Bu açıklamalarla birlikte vücudunu çekinmeden paylaştı.

Duygu Özaslan da geçtiğimiz yaz aylarında benzer eleştirilere maruz kalmış ve o da sağlık sorunları olduğunu açıklamıştı.

İster sağlık sorunu, ister genetik, ister başka bir sebep. Özellikle kadınlara yönelik bu eleştirilere bir son vermek gerekiyor.

Kişi kendi vücuduyla barışıksa gerisi kimseyi ilgilendirmemeli.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Views:
47
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: