Best Model of Turkey Kraliçesi Seçildikten Sonra Gündeme Oturan 15 Yaşındaki Melisa İmrak ve Annesinden Yeni Açıklamalar Geldi

Onun da hayali oyunculukmuş. Best Model of Turkey yarışmasının 2020 yılı kraliçesi 15 yaşındaki Melisa İmrak olmuştu. 2005 doğumlu genç kızın …

Onun da hayali oyunculukmuş.

Best Model of Turkey yarışmasının 2020 yılı kraliçesi 15 yaşındaki Melisa İmrak olmuştu.

2005 doğumlu genç kızın modellik yarışmasında birinci seçilmesi magazin gündemine oturmuştu.

İnsanları ikiye bölen bu sonuç hala tartışılırken, sosyal medyada soru cevap etkinliği yapan genç kız hakkındaki iddialar hakkında konuştu.

“Beni fiziğimle yargılamayın. Gerçekten 2005 doğumluyum. 15 yaşındayım ve liseye gidiyorum.”

Eğitimini kesinlikle yarıda bırakmak gibi bir düşüncesi olmadığını söyleyen Melisa İmrak, üniversite okuyacağını ve eğitimlerini kesinlikle devam ettireceğini söyledi. Bölüm olarak da radyo, sinema-TV bölümünü istediğini ekledi.

“Annem Azeri. 1.80 boyundayım. Hiç estetiğim yok.”

Hakkındaki estetik iddialarına “Daha 15 yaşındayım, ne estetiği?” sözleriyle cevap verdi.

“Her zaman oyuncu olmak istemişimdir. Bana modellik kapısı açıldı. Oyuncu olacağım, bir yandan da modellik yapacağım.”

Türkiye’nin en ünlü oyuncularının çıktığı yarışmada birinci olan genç kız, kendi hedefinin de başından beri oyunculuk olduğunu belirtti. İdol olarak da Çağla Şıkel ve Fahriye Evcen’i gördüğünü söyledi.

“Dünyada ’15 yaşında olduğu için yarışmaya katılamaz’ diye bir kural da, engel de yok. Simge Tertemiz de bu yarışmada 15 yaşındayken birinci olmuştu.”

18 yaş altı bir yarışmacı adayının, ailesinden noter tasdikli izin belgesi alması gerektiğini hatırlattı ve kendisinin 15 yaşında seçilen ilk Best Model of Turkey olmadığını belirtti.

Öte yandan Melisa İmrak’ın annesinden de tartışmalarla ilgili bir açıklama geldi.

Melisa İmrak’ın annesi Zemişa Babayeva, kızının modellik yarışmasına katılmasına izin vermesini eleştirenlere tepki gösterdi: “Kızım bu yarışmaya katılmayı çocukluğundan beri istiyordu. Onun ısrarı üzerine başvurduk. Herkese saygım sonsuz ama biz yanlış bir şey yapmadık. Yarışma sürecinde kızımın her an yanındaydım. Babasıyla yıllar önce ayrıldım ama onun da onayını alarak kızımın yarışmaya katılmasına izin verdim. Şarkıcı çocuk olabiliyor, oyuncu çocuk olabiliyor da neden 15 yaşındaki bir kız model olamasın? Onlarda herhangi bir sorun olmuyor da neden bu yarışma sorun oluyor, ben bunu çözemedim. Ayrıca benim kızım güzellik yarışmasına değil, modellik yarışmasına katıldı. Bunun da ayrımını yapmak lazım.” dedi.

Hala konuşulan bu yarışma derecesi, kim ne derse desin Melisa İmrak’ın tanınmasını sağladı. Bundan sonra olacakları da kendi seçimleri ve zaman gösterecek.

Siz ne diyorsunuz?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Views:
63
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: