Bestemsu Özdemir’in Lastiğine Hava Basarken Yaptığı “Kendi İşimi Hallediyorum” Açıklamasına Demet Akalın’dan Hiralı Cevap

Yine cevap vermeden duramadı.  Yaptığı açıklamalar ve yazdığı yorumlarla sık sık gündemdeki yerini alan Demet Akalın geçtiğimiz haftalarda …

Yine cevap vermeden duramadı. 

Yaptığı açıklamalar ve yazdığı yorumlarla sık sık gündemdeki yerini alan Demet Akalın geçtiğimiz haftalarda Alişan ile birlikte sunduğu programda söylediği sözler ile gündem olmuştu.

Arkadaşıyla başından geçen bir hikayeyi anlatan Akalın’ın “Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı, takır takır jantın üstünde gidiyoruz. Durduk ve ben hemen kocamı aradım. Mesela o arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor” cümleleri epey bi konuşulmuştu.

O anları bu içeriğimizde izleyebilirsiniz;

Bu ifadeler nedeniyle “Özür dile Demet” etiketinde özellikle kadınlar tepkilerini dile getirmişti.

Geçtiğimiz gün de tekeri inik olan aracıyla ilgilenirken magazincilerin görüntülediği oyuncu Bestemsu Özdemir’in “Böyle ufak tefek şeyler için kimseye ihtiyaç duymam. Kendim hallederim” sözleri yeniden Demet Akalın’ın tepki çeken cümlelerini gündeme getirdi.

Bestemsu Özdemir’in bu göndermeli açıklaması sosyal medyada yayılınca Demet Akalın da haliyle cevap verdi.

Akalın, 2. Sayfa’nın Instagram hesabındaki gönderinin altına “Yalnız bu hava basmayı 6 yaşındaki kızım da yapar! Göndermeyi iadeli geri gönderiyorum.” yorumunu yazdı.

Açıklama yerini bulmuş böylece… Siz neler düşünüyorsunuz bakalım?

Views:
42
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: