Bugün de Gıybete Doyduk! 1 Aralık’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylaaaaar, olaaaaylar… 1. Uğur konusunda sessizliğini bozan Acun Ilıcalı, Ahmet Hakan’a konuştu! Detaylar için: 2. Uğur’un …

Yine olaylaaaaar, olaaaaylar…

1. Uğur konusunda sessizliğini bozan Acun Ilıcalı, Ahmet Hakan’a konuştu!

Detaylar için:

2. Uğur’un MasterChef’te maruz kaldığı davranışa Emre Kınay’dan çok sert bir tepki geldi!

Detaylar için:

3. Uğur’un yarışmadan diskalifiye edilmesine tepki gösteren isimlerden biri de MasterChef’in eski yarışmacısı Güzide oldu!

Güzide yaptığı paylaşımla, “Bu arkadaş ettiği küfürler yüzünden yarışamıyorsa sosyal medyalar önceden denetlenir. Ona göre yarışmacı seçimi yapılır. TV karşısında bu sahnelerin gösterilme sebebi nedir? Çok garip!” diyerek yaşananlara tepki gösterdi.

4. Yıldız Tilbe, yeni koronavirüs önlemlerine tepki gösterdi!

Detaylar için:

5. Sadakatsiz dizisindeki performansıyla hepimizi kendisine hayran bırakan Cansu Dere, InStyle Türkiye dergisinin aralık sayısı için pozlar verdi!

Düştük biz!

6. Cansu Dere, “Siz aldatılsanız ne yaparsınız?” sorusuna cevap verdi!

InStyle Türkiye’ye konuşan Dere, “Yabancı olduğum bir durum değil aldatılmış olmak. Sevgi gibi öç almak, kin, nefret de çok güçlü duygular… Böyle bir şey yapana tekrar güçlü bir duygu beslemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.” cevabını verdi.

7. Kerem Tunçeri ile Gökçe Bahadır’ın aşk yaşadığı iddia edildi!

Geçtiğimiz aylarda adı Aslı Enver ile aşk dedikodularına karışan Kerem Tunçeri’nin şimdi de Gökçe Bahadır ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi! İddialara göre ikili, bir AVM’de ev alışverişi yaparken görülmüş…

8. Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan Seda Bakan, iyileşti!

Hastalığı atlatan Bakan, karantinasının bitmesinin ardından pazar alışverişine çıktı!

9. İbrahim Kutluay ile Edvina Sponza yeniden barıştı!

Edvina Sponza ile yaşadığı aşk yüzünden Demet Şener ile olan evliliği biten İbrahim Kutluay, sevgilisi Sponza ile ilişkisine bir küs bir barışık devam ediyor. Önceki akşam Kuruçeşme’de görüntülenen çift, “Her şey çok güzel. Yemek siparişi verdik. Evimize gidiyoruz” açıklaması yaptı.

10. 28 yıl sonra yeniden Vogue dergisi için kamera karşısına geçen Kate Moss, güzelliğiyle herkesi büyüledi!

28 yılda değişen hiçbir şey olmamış…

11. Bağış isteği Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından reddedilen Bülent Ersoy, “Vasiyetimden ÇYDD’yi çıkardığını” söyledi.

Kürklerini ÇYDD’ye bağışlayacağını açıklayan Bülent Ersoy’a Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nden, “Bu bağışın kabul edilmesi söz konusu değildir” cevabı gelmişti. Tüm bu yaşananların üzerine Bülent Ersoy, “Ben bu hediyemi, bu tarz spekülasyonlar oluşmadan önce yüreğimdeki samimi duygularımla bir röportajım esnasında beyan etmiştim. Muhterem dinleyicilerimden gelen bazı olumsuz yorumlar üzerine; kendimi aklamak ve paklamak adına kimseyi ya da kurum ve kuruluşları kullanmak değildi niyetim. Geçtiğimiz yıllarda avukatlarıma kaleme aldırmış olduğum vasiyetnamemde hatırı sayılır taşınır ve taşınmaz mal varlığımın bir kısmını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışlamıştım. Dernek tarafından yapılan bu açıklamalar üzerine değerli avukatlarıma talimat vererek vasiyetnamemi yeniden düzenlettim. 3. maddede yer alan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne yapmış olduğum bağışlarımın iptalini gerçekleştirdim.” açıklamasında bulundu.

12. Hadise ile Kaan Yıldırım çiftinin ayrıldığı iddia edildi!

Snob Magazin’in haberine göre geçtiğimiz hafta covid olduğu için sevgilisinin evinden ayrılarak kendi evine geçen Hadise ile Kaan Yıldırım çifti ilişkilerini bitirme kararı aldı.

13. Oyuncu Algı Eke, yoga sırasında kolunu kırdı!

YouTube’da yayınlanan Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına katılan Ege, “İç huzura hiç alışık değilim. Bünyem reddetti.” diyerek kendisini tiye aldı!

14. Stil Danışmanı Başak Dizer, Alem dergisinin aralık sayısının kapağı oldu!

Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ve ortağı ile ilgili konuşan Dizer, ”Komik bir ortağım (Deniz Marşan) ve komik bir Whatsapp arkadaş grubum var. Onlara gülüyorum. Bir de Kıvanç’a çok gülüyorum tabii. Evde devamlı taklit, mizah yapar, kafasında hemen yazar ve oynar” dedi.

Dünkü gıybetler için:

Views:
37
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: