Bugün de Gıybete Doyduk! 11 Ağustos’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Nil Karaibrahimgil'in korona ile ilgili açıklaması beyinleri yaktı! Tabii sosyal medyadan da nasibini almış …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Nil Karaibrahimgil'in korona ile ilgili açıklaması beyinleri yaktı!

Tabii sosyal medyadan da nasibini almış bu açıklama!

Detaylar için:

2. Murat Övüç'ün dernek başkanının haberi olmadan üyelere para vererek etkinlik düzenlettiği iddia edildi!

Daha ne kadar olabilir dedikçe, daha da beteri oluyor…

Detaylar için:

3. Adı şiddet olaylarına karışan Ozan Güven'in, Babil dizisinin kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi!

Reklam filmleri de kaldırılmıştı hatırlarsanız…

Detaylar için:

4. Meslektaşı Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlayan İsmail Hacıoğlu, kendilerine yönelik eleştiriler hakkında açıklama yaptı.

Kısa süre önce evliliğini noktalayan İsmail Hacıoğlu, rol arkadaşı Merve Çağıran ile yaşadığı aşkı cümle aleme duyurmuştu. Bu gelişmenin ardından eleştirilen Hacıoğlu, “Benim paylaşımımdan sonra birbirine umutla bakan iki genç insanı linç etmeye kalkıyorsunuz. Pandemiden dolayı geciktiğimiz boşanma sürecinde yaşadıklarımız bizi ilgilendirir. Asla üçüncü bir kişiden ötürü boşanmadık, karşılıklı anlaşarak boşandık.” açıklamasını yaptı.

Hacıoğlu'nun eski eşi Duygu Kumarki, Hacıoğlu'na sert sözlerle yüklenmiş; ortada ihanet olduğunu düşündürecek bir açıklama yapmıştı.

İsmail Hacıoğlu ise sosyal medya hesabından, “Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş.” sözleriyle imalı bir gönderme yapmıştı… Bakalım neler olacak, bekleyip göreceğiz…

5. Oyuncu Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser boşanma kararı aldı!

Sihirli Annem dizisiyle ünlenen Damla Ersubaşı, 2016 yılında nikah masasına oturduğu iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser'den boşanma kararı aldı. İkili yaptıkları ortak açıklamada, “Boşanmak için mahkemeye başvurduk, anne baba olarak medeni bir şekilde görüşmeye devam edeceğiz” dedi.

6. İkinci çocuğuna hamile olan Buse Varol, kız bebek dünyaya getireceğini öğrenince sevinçten havalara uçtu!

Alişan ile eşi Buse Varol, ikinci çocuklarının cinsiyetinin kız olacağını öğrenince sevinçten havalara uçtu. Varol, “Çok duygulandım, tarif edilemez bir histi. Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun canım, bir tanecik oğluma kız kardeş geliyor. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah, tüm çocukları da korusun…” açıklamasında bulundu.

Dünkü gıybetler için:

Views:
69
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: