Bugün de Gıybete Doyduk! 14 Ağustos’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Bahar Candan, Instagram pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor! İşte Benim Stilim programıyla adını …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Bahar Candan, Instagram pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor!

İşte Benim Stilim programıyla adını duyuran Bahar Candan, ilginç Instagram pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor! Candan'ın son pozu da sosyal medyada oldukça konuşuldu!

2. Eski bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Pınar Altuğ, bir takipçisinin söyledikleri karşısında sinirlendi!

Sosyal medyada sık sık takipçilerine cevap veren Altuğ, eski bir fotoğrafını yeni zannederek kendisine çıkışan takipçisine sinirlendi.

3. Zafer Algöz, adı şiddet iddialarına karışan arkadaşı Ozan Güven hakkında konuştu!

Algöz, şiddet iddiaları nedeniyle rol aldığı Babil dizisinin kadrosundan çıkarılan Ozan Güven için; “Şiddet elbette tasvip etmediğim bir şey. Kadına şiddet uygulayanlara lanet olsun. Ama yaşananları biz bilmiyoruz. Ozan’ı protesto ediyor senaristler. Bakıyorum çoğu kadına şiddeti körükleyen senaryoları yazan adamlar. Ayıp değil mi?” dedi.

4. Murat Boz, İşiten ile aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi!

Eski sevgilisi Aslı Enver'in adının aşk dedikodularına karıştığı Uraz Kaygılaroğlu'nun eski eşi Melis İşiten'i sosyal medyadan takibe alan ve haklarında aşk dedikoduları çıkan Murat Boz, konuyla ilgili konuştu. Boz, “Ben beğendiğim resimleri ve yazıları beğenirim. Yani sadece bir beğenme var. Düşündüğünüz gibi bir şey yok.” dedi. Murat Boz, İşiten'in fotoğrafını da beğenmişti.

5. Ezgi Mola kendi fotoğrafına övgü dolu mesajlar yazan Gülben Ergen'i tiye aldı!

Ezgi Mola, kendi fotoğrafına “Can kadın” yorumunu yapan Gülben Ergen'i tiye aldı. Mola fotoğrafına, “Canım Ezgimmm, güzel kalp, melek insan.” yorumunu yaptı!

6. Ay Yapım'dan, Ozan Güven ile ilgili bir açıklama geldi!

Babil dizisinde rol alan Ozan Güven, adı şiddet iddialarına karıştıktan sonra dizinin kadrosundan çıkartılmıştı. Bu gelişmenin ardından dizinin yapımcı şirketinden konuyla ilgilli bir açıklama yapıldı. Ay Yapım, “Babil dizisi oyuncularımızdan Ozan Güven, hakkında yargıya intikal eden olayla ilgili olarak süreç tamamlanana kadar iş faaliyetlerine ara verme kararı almıştır.“ açıklamasında bulundu.

7. Yasemin Özilhan'ın yeni stili sosyal medyada oldukça beğenildi!

Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren Yasemin Özilhan, son paylaşımıyla sosyal medyada oldukça beğenildi! Özilhan'ın bu yeni stili, kullanıcılar tarafından tam not aldı!

Dünkü gıybetler için:

Views:
92
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: