Bugün de Gıybete Doyduk! 17 Ağustos’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Şeyma Subaşı, evine polis baskını yapıldığı yönündeki iddialarla ilgili ilk kez konuştu! Detaylar için: 2. Seda …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Şeyma Subaşı, evine polis baskını yapıldığı yönündeki iddialarla ilgili ilk kez konuştu!

Detaylar için:

2. Seda Bakan'ın kızı Leyla'nın doğum gününü sade bir şekilde, borcamda pastayla kutlaması herkesin içini ısıttı!

Detaylar için:

3. Pınar Altuğ, kendisine yorum yapan takipçisine tokat gibi bir cevap verdi!

Sosyal medyada sık sık siber zorbalığa maruz kalan Pınar Altuğ, takipçilerine verdiği cevaplarla gündeme geliyor. Pınar Altuğ son olarak eşi Yağmur Atacan ile tatil fotoğrafına gelen yoruma tokat gibi bir cevap verdi. Altuğ, “Kimse evliliğinizin bu kadar sürmesini beklemiyordu” yorumuna “Biz başkaları için değil kendimiz için evlendik” yanıtını verdi…

4. Geçtiğimiz günlerde Umut Evirgen ile ilişkisine nokta koyan Tuba Büyüküstün'ün, Cevdet Mercan ile aşk yaşadığı iddia edildi!

Tuba Büyülüstün geçtiğimiz günlerde yaklaşık 3 yıldır birlikte olduğu ünlü işletmeci Umut Evirgen ile yollarını ayırmıştı. Umut Evirgen'in ise Melisa Şenolsun ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Tüm bu yaşananların ardından ünlü oyuncunun, Cevdet Mercan ile aşk yaşadığı iddia edildi. Yine iddialara göre Mercan, hem Tuba Büyüküstün'ün eski eşi Onur Saylak'ın hem de Umut Evirgen'in arkadaşı.

5. Johnny Depp'in eski eşi, oyuncu Amber Heard İstanbul'a geldi!

Johnny Depp ile yaşadığı sancılı boşanma dönemiyle son günlerde gündemden düşmeyen Amber Heard, İstanbul'a geldi. Ayasofya'yı ziyaret eden Heard, paylaştığı fotoğraflarla olay oldu.

6. Sık sık zayıflığıyla gündeme gelen Yasemin Özilhan, kilo almak için kampa girdi!

Sık sık zayıflığıyla ilgili yorumlar alan Özilhan, “Amacım zayıf görünmek değil. Bünyem böyle. Ama karar verdim, kilo alabilmek için kampa gireceğim.” dedi. Özilhan 54 kilo. Boyu ise 1.74.

7. Madonna, 62. yaşını Jamaika’da ot içerek kutladı!

Geçtiğimiz gün 62. yaşına giren dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, doğum gününü pasta kesmek yerine Jamaika'da ot içerek kutladı! Ünlü şarkıcıya kendisinden 36 yaş küçük olan sevgilisi Ahlamalik Williams da eşlik etti.

8. Tuvana Türkay, karın kaslarıyla ortalığı kasıp kavurdu!

Oyuncu Tuvana Türkay, karın kaslarıyla ortalığı kasıp kavurdu. Bikinisiyle poz veren Türkay, fit vücuduyla dikkat çekti!

9. Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, samimi bir şekilde görüntülendi; aşk dedikoduları da peşinden geldi!

Survivor'da yarışan Nisa ile Barış, Çeşme'de bir mekan çıkışında samimi bir şekilde görüntülendi. İkilinin aşk yaşadığı iddiaları da gündeme bomba gibi düştü!

Views:
48
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.