Bugün de Gıybete Doyduk! 17 Eylül’de Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Önceden fuhuş yaptığı için Selin Ciğerci’nin anne olamayacağını söyleyen Deniz Akkaya ile Ciğerci, canlı yayında …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Önceden fuhuş yaptığı için Selin Ciğerci’nin anne olamayacağını söyleyen Deniz Akkaya ile Ciğerci, canlı yayında birbirine girdi!

Detaylar için:

2. Kim Kardashian dezenformasyona tepki olarak Facebook ve Instagram hesaplarını donduracağını açıkladı!

Detaylar için:

3. Dünyaca ünlü model Kendall Jenner, uyuşturucu bağımlısı olduğunu açıkladı!

Ablası Kourtney Kardashian ile oyuncu Kate Hudson’ın Sibling Rivalry isimli podcast yayınına katılan Kendall Jenner, uyuşturucu bağımlısı olduğunu itiraf etti. Kendall, “Ailede uyuşturucu kullanan var mı sorusuna, “Ben bir uyuşturucu bağımlısıyım, bunu kimse bilmiyor. İlk kez burada söylüyorum” sözleriyle karşılık verdi. Kourtney de kız kardeşinin uyuşturucu bağımlısı olduğunu doğruladı!

4. Seren Serengil ile Yaşar İpek boşandı!

Seren Serengil ile Yaşar İpek, iki yıl önce hayatlarını birleştirmişti. Evliliklerinden kısa bir süre sonra sorun yaşamaya başlayan çiftin adı, darp ve ihanet iddialarına karışmıştı. Serengil ile Yaşar İpek’in bu çekişmeli boşanma süreci nihayet sona erdi. İkili geçtiğimiz gün boşandı!

5. Kanye yine bildiğiniz gibi… Dünyaca ünlü rapçi Kanye West, şimdi de Grammy Ödülünün üzerine çişini yaptığı videosu ile gündem oldu!

Kim Kardashian ile evli olan ve adı sık sık sansasyonel olaylara karışan Kanye, son olarak kazandığı Grammy’i klozetin içine koyarak üzerine çişini yaptı. Bu görüntüleri ise sosyal medya hesabından “İnan bana, durmayacağım!” notuyla paylaştı!

6. Pink Freud ismiyle tanıdığımız Pelin Dündar, evli sevgilisi Fahir Öğünç’ün boşanmasını Şeyma Subaşı pozuyla kutladı!

Hatırlarsanız Şeyma Subaşı yıllar önce evli sevgilisi Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile boşanmasını elini yüzüne kapattığı bir poz ile kutlamıştı. Artık ikon haline gelen bu duruş, dilden dile dolanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Pink Freud adıyla tanıdığımız Pelin Dündar da Fahir Öğünç’ün 10 yıllık evliliğinin bitmesini bu poza gönderme yaparak kutladı! Pelin’in boynundaki ‘F’ harfli kolye de dikkatli gözlerden kaçmadı!

7. Berfu Yenenler kedilerinin corona olduğunu açıkladı!

Eser Yenenler ile evli olan Berfu Yenenler, kedileriyle bir poz paylaşarak sevimli dostlarının sokak hayvanlarıyla temasının ardından corona’ya yakalandığını söyledi! Neyse ki hayvanlardaki corona, insanlara geçmiyor… Çok geçmiş olsun!

8. Hanife Gürdal ile Kemal Ayvaz boşandı!

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz yıl hayatını Kemal Ayvaz’la birleştirmişti. Yalnızca 9 ay evli kalan çift, geçtiğimiz gün boşandı. Hanife Gürdal Instagram hesabından eski eşiyle olan fotoğraflarını sildi! Geçtiğimiz gün de Gürdal, “Kocamla vakit geçirmek istemiyorum” ifadelerini kullanmıştı!

Dünkü gıybetler için:

Views:
36
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: