Bugün de Gıybete Doyduk! 2 Eylül’de Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Hazal Kaya’nın geçmişte yaşadığı bir olay üzerinden kadınların değersizleştirilmesiyle ilgili söyledikleri sosyal …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Hazal Kaya’nın geçmişte yaşadığı bir olay üzerinden kadınların değersizleştirilmesiyle ilgili söyledikleri sosyal medyada gündem olur!

Detaylar için:

2. Gökçe Kırgız hem şarkısını hem de adını çaldığını iddia ettiği Merve Doğan’la isim mücadelesi veriyor!

3. Geçirdiği değişimlerle resmen evrim geçiren Çağatay Ulusoy’un yeni imajı dillere düştü!

Detaylar için:

4. Son zamanlardaki saldırgan tavırlarıyla gündeme gelen oyuncu Mehmet Akif Alakurt’un takipçilerine attığı ağır hakaret içeren mesajlar gündem oldu!

Detaylar için:

5. Yakın arkadaşlarının eski sevgilileriyle ilişki yaşadığı yönündeki iddialara dayanamayan Berrak Tüzünataç, sonunda isyan etti!

Detaylar için:

6. Afra Saraçoğlu yüzünde estetik olduğu iddialarını ‘Yaş aldıkça yüzüm oturdu!’ diyerek yalanlayınca; sosyal medyanın diline düştü!

Detaylar için:

7. Meryem Uzerli ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı!

7 yaşında Lara adında bir kızı olan Meryem Uzerli, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Uzerli sevgilisi ile bebek beklediklerini şu sözlerle açıkladı: “5 aylık… Ocak gibi kısmetse dünyaya gelecek. Cinsiyeti kız… Lara artık 7 yaşında… Zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz.”

8. Demet Akalın, pandemi nedeniyle okula göndermek istemediği kızı Hira’ya maaşlı bir öğretmen tuttuğunu açıkladı!

Akalın online eğitimin de verimsiz olduğunu düşündüğü için Hira’ya evde ders çalıştırması için sigortalı ve maaşlı bir öğretmen tuttuğunu açıkladı!

9. İş insanı İzzet Özilhan ile evli olan Yasemin Özilhan, üçüncü çocuğuna hamile!

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre Yasemin ve İzzet Özilhan çifti bu haberi yalnızca yakınlarıyla paylaştı. Çiftin Emine ve Ela adında iki kızları var.

10. Baraj dizisinde rol alan Biran Damla Yılmaz’ın, rol arkadaşı Burak Yörük ile canlı yayın yapmasının ardından büründüğü surat ifadesi, sosyal medyada gündem oldu!

Yeni bir Sıla vakası daha!

Dünkü gıybetler için:

Views:
26
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.