Bugün de Gıybete Doyduk! 31 Ağustos’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia’nın eski sevgilisinden, Subaşı’nın ikonik ‘Boşandılar’ pozuna bir gönderme …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia’nın eski sevgilisinden, Subaşı’nın ikonik ‘Boşandılar’ pozuna bir gönderme geldi!

Detaylar için:

2. Hülya Avşar’ın Acun Ilıcalı ile ilgili esprisi sosyal medyada gündem oldu!

Acun Ilıcalı ile sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, Hülya Avşar’ı Ayvalık’ta yazlığında ziyarete gitmişti geçtiğimiz günlerde. Hülya Avşar’ın muhabirler Acun Ilıcalı ile röportaj yaparken ‘Acun’u yatağa attım’ esprisi yapması ise sosyal medyada gündem oldu!

3. Serenay Sarıkaya Instagram paylaşımıyla dikkat çekti!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın doğal pozları dikkat çekti! Sarıkaya bu pozları, “Gülerken gözleri, dudakları kaybolan, çocuksulaşan, suratı halden hallere girenler burda mı? #gülmekbulaşıcı #dahaçokgülelim #güldürelim” notuyla paylaştı!

4. Eski basketbolcu Zaza Enden, sosyal medya fenomeni Murat Övüç’e Yeşim Salkım’a hakaret ettiği için tokat attı!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, Yeşim Salkım’a birçok kişinin içinde hakaret ederek; tepki çekmişti. Övüç sonrasında yaptığı saygısızlık için özür dilese de Salkım kendisini affetmemiş, olayı yargıya taşıyacağını söylemişti. Tüm bu yaşananların ardından geçtiğimiz gün eski basketbolcu Zaza Enden’in, Övüç’e tokat attığı görüntüler ortaya çıktı. Zaza Enden’in Övüç’e tokat atmasının nedeni ise Övüç’ün Salkım’a ettiği hakaret.

5. Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’ın hamile olduğu iddia edildi!

Özcan Deniz’den boşandıktan sonra talep ettiği nafaka ile gündeme gelen Feyza Aktan’ın, hamile olduğu iddia edildi. Aktan’ın leoparlı elbisesiyle verdiği pozda karnının çıkık olması, hamilelik iddialarına neden oldu!

6. Kerem Tunçeri, Aslı Enver ile flört ettiğinin duyulmasının ardından sosyal medyada art arda çıkan ifşalarıyla ilgili konuştu!

Geçtiğimiz aylarda Kerem Tunçeri ile Aslı Enver’in yeni bir aşka yelken açtığı haberi sosyal medyada gündem olmuştu. Bu haberin hemen arkasından Kerem Tunçeri’nin başka kadınlarla eski konuşmaları sosyal medyada yayılmaya başlamıştı. Başlamadan biten bu ilişkiyle ilgili konuşan Tunçeri, “Mutlu bir ilişkinin arifesinde olmam dolayısıyla, hazır gündem de oldukça boşken hakkımda bu ifşalar yapıldı. Bazı insanlar mutluluğu kimseye yakıştıramıyor.” açıklamasını yaptı.

Geçen haftanın gıybetleri için:

Views:
61
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.