Bugün de Gıybete Doyduk! 5 Ağustos’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Yılmaz Morgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Eğer kadın cinayetleri ve çocuk cinsel istismarları için …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Yılmaz Morgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Eğer kadın cinayetleri ve çocuk cinsel istismarları için idam çıkmazsa en yakın zamanda sahnede kendimi yakacağım!” dedi!

Detaylar için:

2. Çeşme'de tatil yapan Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf'tan yeni aşk pozları geldi!

Duygu Özaslan, sevgilisinin isminin baş harfini yazarak paylaştığı fotoğraflarla takipçilerinden büyük ilgi gördü.

3. Yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Merve Boluğur, bu sefer de 'mine' yani 'benimki' anlamına gelen dövmesiyle gündem oldu!

Belki de Mine isminde birinin adını taşımaya karar verdi vücudunda, şimdilik bilemiyoruz.

4. Rihanna Harper's Bazaar dergisi için çöp atarken ve ampul değiştirirken verdiği pozlarla yine ortalığı yaktı geçti!

5. Ali Atay, Bülent Şakrak ve Erkan Kolçak Köstendil'in oğullarıyla aynı pozu vererek paylaştıkları fotoğraf sosyal medyada büyük ilgi gördü!

Ay maşallah. ????

Detaylar için:

6. Son dönemde kendisine aldığı 300 bin TL’lik kolye ve eşi Özlem Ada’ya aldığı 2 milyon TL’lik saat ile konuşulan Berkay aldığı lüks hediyeler ile ilgili 'Bana mis gibi bakan kadına aldığım hediye az bile” dedi!

Muhabirlere şunları söyledi: “Abi anlamıyorum ki kolyeyi ve saati herkes takıyor. Bunlar çok normal şeyler. Çok abartıyorsunuz. Bana mis gibi bakan kadına aldığım bu hediye az bile.”

7. Tuğba Ekinci, geçmişte kadınlara yönelik söylemleri yüzünden eylemden kovulan Murat Övüç ile ilgili yaptığı paylaşımla tepki çekti!

Şunları söyledi: “Bizim neşemiz, bizim canımız Murat Övüç çok üzgün. Onun sapıkları ve kötü insanları savunacağını nasıl düşünürsünüz? Normal kadın erkek ilişkileri için söylediği şeylerin kadına şiddetle ne alakası var? O bizim neşemiz ve şu an çok üzülüyor, ağlıyor.”

Views:
21
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.