Bugün de Gıybete Doyduk! 5 Kasım’da Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylaaaaar, olaaaaylar… Sihirli Annem’in Ceren’i Gizem Güven, 99 Gölcük depreminde enkaz altından çıkarıldığını açıkladı! Detaylar …

Yine olaylaaaaar, olaaaaylar…

Sihirli Annem’in Ceren’i Gizem Güven, 99 Gölcük depreminde enkaz altından çıkarıldığını açıkladı!

Detaylar için:

Ciciş kardeşler Esra-Ceyda Ersoy’a Adanalı sevgililerinden gelen hediyeler ağızları açık bıraktı!

Detaylar için:

Saadet Özsırkıntı, Cem Yılmaz ile haklarında çıkan aşk iddialarını yalanladı!

Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya ile ilişkisini bitiren Cem Yılmaz’ın, Saadet Özsırkıntı ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Genç sunucu yaptığı bir paylaşım ile bu iddiaları yalanladı…

Banu Alkan, sık sık kendisini taklit ettiğini söylediği Kylie Jenner ile ilgili bir paylaşım yaptı!

Alkan Instagram hesabından Kylie’nin kendi hikayelerini izlediğini gösteren bir paylaşım yaparak, Jenner’a “Kopyacı kezban” dedi!

Amerika’da yaşayan Kerimcan Durmaz, erzak depoladığı bir video paylaştı!

Uzun zamandır Amerika’da yaşayan Kerimcan Durmaz, Joe Biden ve Donald Trump arasındaki seçim sonrasında ülkede iç savaş çıkacağı söylentilerinin ardından erzak alışverişi yapmaya çıktı. Durmaz, “Tedbirimizi alıp evimizde sakin sakin her şeyin durulmasını bekleyeceğiz” dedi.

Demet Akalın, kendisini övdüğü paylaşımıyla dikkat çekti!

Akalın kendisine övgü yağdırdığı paylaşımında, ‘tablo gibiyim peh’ yorumunda bulundu!

Ceza avukatı Efe Demirciefe, Murat Övüç’ün paylaştığı video sonrası İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu!

İzmir depreminin ardından paylaşımları nedeniyle eleştirilere maruz kalan sosyal medya fenomeni Murat Övüç, “Bu geri zekalı, bu beyinsiz halktan çok sıkıldım. Cahil halk. Sizinle aynı ülkede nefes almak istemiyorum.” sözlerine yer verdiği bir video paylaşmıştı. Efe Demirciefe bu video sonrası Övüç hakkında “hakaret”, “halkı kin ve düşmanlığına tahrik, aşağılama” suçlarını işlediği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

Yeşilçam’ın unutulmaz ismi Coşkun Göğen, iki yıl önce kaybettiği kızı Dünya ile ilgili konuştu!

İki yıl önce kızını genç bir yaşta toprağa veren Göğen, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Göğen, kendisine kadın cinayetlerinin sorulması üzerine “Lanet olsun diyorum başka ne diyeyim. Benim 3 tane kızım var. Uzay, Dünya, Güneş. Bütün evlatlar bizim evladımız. Ben de bir babayım. Izdırabını ben de bilirim. Duygulandırdınız beni. 2 sene 2 ay önce 39 yaşında kızımı kaybettim. Dünya’m gitti. Evlat acısı Allah kimseye vermesin. Maalesef ben her zaman derim ki; dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı” diyerek acısını dile getirdi.

Esra Bilgiç tüketime karşı bakış açısını açıkladı!

Güzel oyuncu Esra Bilgiç, bir kıyafeti sırf moda olduğu için giyinmediğini söylerken; “Tüketime dair düşüncelerim gün geçtikçe değişiyor. Pandemi döneminde Ankara’da ailemin yanındaydım. 3-4 parça kıyafetle 3 ay geçirdim. Artık ihtiyacım olan kadarına sahip olmayı deniyorum”diyerek yeni hayat anlayışından bahsetti!

Haluk Levent ve AHBAP yine gönüllerimizi fethetmeyi başardı!

Levent’in başkanlık ettiği Ahbap Platformu İzmir depreminde zarar gören 68 kedi, 7 köpek, 2 at, 2 eşek, 2 keklik ve 1 tavşanın bakımını üstlendi! İyi ki varsınız!

Dünkü gıybetler için:

Views:
36
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: