Bugün de Gıybete Doyduk! 6 Ağustos’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Yine olaylar, olaylaaar… 1. Murat Övüç, sahne aldığı bir programda Yeşim Salkım için “Orospu” ifadesini kullanmış ve büyük bir kesim …

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Murat Övüç, sahne aldığı bir programda Yeşim Salkım için “Orospu” ifadesini kullanmış ve büyük bir kesim tarafından tepki ile karşılanmıştı. Övüç, bugün Instagram hesabından Yeşim Salkım'dan özür dilediği bir video paylaştı.

Bunun üzerine Yeşim Salkım, “Kalabalıkta artistlik yapanın tenhada özrü olmaz.” diyerek kabul etmediğini belirtti!

2. Ebru Şallı artık isyan etti! Oğlunun vefatından sonra sosyal medyadaki mayolu fotoğraflarını eleştirenler için az bile konuştu!

3. İsmi Elon Musk ve Johnny Depp ile yaşadığı skandallarla anılan Amber Heard, bir markanın reklamı için Bodrum'a geldi.

4. Herkesin bir derdi var durur içerisinde… Nesrin Cavadzade ““Alfa erkeği yok. O yüzden kalbim boş. İbrahim Tatlıses’in ‘Urfa’da Oxford vardı da biz mi okumadık?’ dediği gibi ben de diyorum ki ‘Alfa erkeği vardı da biz mi sevmedik?’ Maalesef yok.” açıklamasıyla bugünün magazin gündeminde yer aldı.

5. Kerem Bürsin ve Hande Erçel kafa karıştırmaya devam ediyor. Yeni projeleri için sık sık bir arada gördüğümüz çift hakkında aşk dedikoduları aldı başını gidiyor. İkili dün paylaştıkları bu fotoğrafla “Hayırdır inşallah?” dedirtti.

6. Selin Ciğerci'nin yardımcıyla yaptığı çanta konuşmasına kimseler anlam veremedi.

7. İrem Sak, yeni sezonda Çukur dizisinin kadrosuna katılıyor! Oyuncu, Arık Böke Erdenet’in kuzeni ‘Seren’ karakterini canlandıracak.

8. Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak maşallah dedirten evlilikleriyle imrendirmeye devam ediyor. Bülent Şakrak, eşi Ceyda Düvenci için bu fotoğrafı şu sözlerle paylaştı:

“Ağarsa saçların belin bükülse,
birer birer hep dişlerin dökülse,
kurusa vücudun canın çekilse,
yine şu gönlümün yarisin benim.”

9. Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, taşıyıcı anneden bekledikleri ikiz bebeklerin isimlerini açıkladı. Çıra'nın açıklamasına göre ikizlerin adı Yiğit ve Saadet olacak

Views:
24
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.