Cem Özer: “Recep Tayyip Erdoğan benim sayemde Belediye Lideri oldu”

Hakan Bilgin’in sunduğu YouTube kanalı “Mekanın Sahibine Geldik” bu hafta konuk olarak oyuncu Cem Özer’i ağırlıyor. Program için Cem Özer’i …

Hakan Bilgin’in sunduğu YouTube kanalı “Mekanın Sahibine Geldik” bu hafta konuk olarak oyuncu Cem Özer’i ağırlıyor.

Program için Cem Özer’i İzmit’te set ortasında ziyaret eden Hakan Alım, sorduğu sorularla bizi Cem Özer’in meslek seyahatine çıkartıyor.

“Zülfü Livaneli’ye İstanbul Belediye Başkanlığı’nı kaybettiren benim!”

Cem Özer 1991-2007 yılları ortasında televizyonda yayınlanan “Laf Lafı Açıyor” programıyla ilgili“Zülfü Livaneli’ye İstanbul Belediye Başkanlığı’nı kaybettiren benim. Benim programda kaybetti. Bu sebeple Recep Tayyip Erdoğan Belediye Lideri oldu.” diyerek itirafta bulundu. “

“Her dizide oynayan kendini oyuncu sanıyor”

Oyunculuğa başlama serüveni ve yaptığı işlerin arkasındaki öykülerden bahseden Cem Özer “Herkes dizide sinemada oynayabilir lakin herkes oyuncu olmaz. Bütün emeğini ve hayatını o tarafa yatırmış ve o denli yaşıyor olmak gerekir. Oyunculuk bir hayat biçimidir.” Diyerek oyunculuğa dair bakış açısını aktardı.

Cem Özer’e özel konsept

Yerin Sahibine Geldik programına yeni eklenen konsept “Sırt Sırta” kısmı Cem Özer’e özel olarak “Arkamdan Konuş” olarak değiştirildi. “Ben kimsenin gerisinden konuşmam. Konuştuysam da yüzüne söyleme fırsatım olmamıştır.” diyerek bu konsepti öneren Cem Özer’i kırmayarak konsepte uyan Hakan Alım kırmızı sorularını bu biçimde sordu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
35
Article Tags:
·
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: