Cinsellikle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlara Parmak Basarken Hepimizi Güldüren Kişilerin İsyanlarına Kulak Vermeniz Lazım!

Ama yıl olmuş 2020… 1. E akmıyor belki? 2. “Erkek arkadaşım o kadar takıntılı ki cinsel ilişki sırasında üst üste iki tane prezervatif …

Ama yıl olmuş 2020…

1. E akmıyor belki?

2. “Erkek arkadaşım o kadar takıntılı ki cinsel ilişki sırasında üst üste iki tane prezervatif takıyor. Geçen gün 'sen de kadın kondomu taksana korumayı %100'e çıkaralım' dedi. Prezervatifler kendileri seks yapsınlar oldu olacak.”

3. Katılmadan edemedim…

4. “İstisnasız her hafta penisini ölçen bir sevgilim var. Esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduysa biliyorum ki banyoda elinde cetvelle penis boyunu ölçüyor. Hayır ne bekliyor anlamıyorum ki. Durduğu yerde büyüyecek bir şey mi bu?”

5. “Kadınlar erkeklerin her an sekse hazır olduğu kanısına nereden vardı merak ediyorum. İlk seksin üzerinden henüz bir saat bile geçmemişken yeniden seks yapmak istiyorlar ve hayır deyince şaşırıyorlar. Neden, bir erkek o an seks yapmak istemiyor olamaz mı?”

6. “Karım esmer ve onu sarışınları daha çekici bulmadığıma ikna edemiyorum. Zannediyor ki erkekler sarışın kadınları diğerlerine göre daha seksi buluyor. Geçenlerde gidip kısa sarı bir peruk almış. Beni baştan çıkarmak için kullanacakmış…”

7. Haydaaaaa…

8. “Erkek arkadaşıma cinselliğin ve zevkin kişiye özel olduğunu bir türlü anlatamıyorum. Yatakta bir insanın hoşuna giden şey diğerinin gitmeyebilir, bunu anlamıyor. Her seferinde baş parmağını dilime bastırıyor ve kusma isteği geliyor, öğürüyorum. 'Bebeğim bunu yapmasan olur mu, midem kalkıyor' diyorum ama yok. Geçen gün en sonunda kustum üzerine. Umarım aklı başına gelmiştir.”

9. “Erkek arkadaşıma baş ağrısı ile sevişmenin bir ilişkisi olmadığını nasıl anlatabilirim. Normal bir günde başım ağrıyor dediğimde bile onunla sevişmemek için söylediğimi düşünüp suratını asıyor. Onunla ilgili olmadığını söylesem de ikna edemiyorum. E tabii aksini kanıtlamak için de onunla sevişiyorum. Sonsuz bir döngü gibi… Bu algıyı nasıl yıkabilirim acaba?”

10. “Kız arkadaşım kazara hamile kalmaktan o kadar korkuyor ki geçtiğimiz ay bir miktar sperm yuttu diye bu ay tam üç (3) kez hamilelik testi yaptırdı. Doktor bu şekilde hamile kalamayacağını söylese de ikna olmadı. Sanki tüm evren birleşmiş onun hamile kalması için dua ediyor…”

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
62
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.