Coşkun Sabah Bikinili Poz Yüzünden Kızının Instagramını Kapattığını Söyledi Ama Kendisinin Takip Ettiği Hesaplar da Şaşırttı

Coşkun Sabah kızının bikinili pozundan bahsetmeseydi eğer, şu an kimsenin bir şeyden haberi olmayacaktı… Coşkun Sabah uzun zamandır ortalarda …

Coşkun Sabah kızının bikinili pozundan bahsetmeseydi eğer, şu an kimsenin bir şeyden haberi olmayacaktı…

Coşkun Sabah uzun zamandır ortalarda görünmüyordu biliyorsunuz. Kendisini en son 1997 yılında evlendiği Türkiye güzeli eşi Ceyda Okay'dan boşanma haberiyle duymuştuk.

Ceyda Okay ve Coşkun Sabah, iki yıl önce boşandılar. Çiftin bu evlilikten Roza ve Helen adında iki tane güzeller güzeli kızı var.

1999 doğumlu Roza belli ki güzellik genlerini annesinden almış. Coşkun Sabah'ın geçtiğimiz gün Ömür Gedik'e verdiği röportajda kızı Roza'yla ilgili söyledikleri ise bugün gündem oldu. Nedenini de hemen şöyle özetleyelim…

Ömür Gedik'in “Kızın Roza’nın Instagram paylaşımlarına tepki gösterdin, neden?” sorusuna şöyle bir cevap vermiş Coşkun Bey:

-Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı Instagram’da olmaz. Kapattırdık Instagram’ını. Küstüm ona, 10 gün hiç konuşmadım, o da çok üzüldü.

Yazık, yapmasaydın keşke.

– Kendi çevresindeki arkadaşlarının fotoğraflarını gösteriyor bana. Ben kendi kızım için bunu kabul etmiyorum. “İleride ne istersen yaparsın ama okul okurken bunu yapma” dedim. Olan oldu, gazeteciler bunu kaçırmamış.

Coşkun Sabah'ın bu açıklamalarından sonra sosyal medyada hem yorumlar hem de ilginç araştırmalar yapıldı

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Ud çalmaya devam etmeniz dileğiyle Coşkun Bey…

Views:
4
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.