Cüneyt Tek “Büyük” projesiyle geri döndü!

Bugüne kadar sayısız hit müziğe imza atan başarılı sanatçı “Cüneyt Tek” orijinal müziği “Büyük” ile müzikseverlerle buluştu. Gidersen, Kurşun …

Bugüne kadar sayısız hit müziğe imza atan başarılı sanatçı “Cüneyt Tek” orijinal müziği “Büyük” ile müzikseverlerle buluştu.

Gidersen, Kurşun, Yar üzere sayısız sevilen müziğiyle yüreklerimizde yer edinen başarılı müzisyenin yeni müziği tüm müzik listelerinde süratlice yerini aldı. Kelamı ve müziği sanatkarın kendisine ilişkin olan müziğin düzenlemesi ise Uğur Varol imzası taşıyor.

Kışın hiti olmaya hazırlanan müziğiyle “Cüneyt Tek”, uzun müddettir dört gözle bekleyen hayranlarını heyecanlandırdı. Her projesiyle büyük ses getiren ve türk pop müziğinin en başarılı işlerine imza atan kelam muharriri ve sanatçı “Cüneyt Tek”in “Büyük” müziği ülke olarak içinden geçtiğimiz şiddetli pandemi sürecinde dinleyenlerin kalbine dokunacak.

“Cüneyt Tek”in uzun müddettir titizlikle hazırlandığı projenin içimizi ısıtacak imajları eşliğinde klip direktörlüğünü İmre Haydaroğlu üstlendi.

Views:
35
Article Tags:
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: