Ece Üner’in Kim Kardashian’a Yönelik Sözlerine Deniz Çakır’dan Çok Sert Bir Tepki Geldi, Ece Üner Işık Hızıyla Cevap Verdi

Bakalım bu mevzu uzayacak mı? Ece Üner, gazetecilik ve sunuculuk kimliğinin yanında zaman zaman yaptığı çıkışlarıyla da epeyce ses getiren bir …

Bakalım bu mevzu uzayacak mı?

Ece Üner, gazetecilik ve sunuculuk kimliğinin yanında zaman zaman yaptığı çıkışlarıyla da epeyce ses getiren bir isim… Tüm Türkiye biliyor artık.

Dünyaca ünlü reality şov yıldızı Kim Kardashian’ın, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya yönelik tweetlerine verdiği tepkiyle de gündem oldu dün kendisi.

Üner’in Kardashian’a yönelik, “Kameralara göstermeye alışık olduğu ‘büyük’ bir kaynağı var. Yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” sözleri geniş yankı uyandırdı haliyle.

Üner’in bu Kardashian çıkışı sosyal medyada tartışma konusu olmuşken, kendisine bir tepki de oyuncu Deniz Çakır’dan geldi. Çakır, “Bu nasıl avam, yakışıksız bir üsluptur. Bu üslupla ana haber sunuyor, pes yahu!” sözleriyle Ece Üner’in bir fotoğrafını paylaştı!

Ece Üner de bu çıkışın karşısında sessiz kalmadı tabii. Işık hızında bir cevap verdi Çakır’a…

Bu tartışmaya sosyal medya halkı da dahil oldu…

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Olay bu şekildeydi… Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
25
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: