Geçen Senenin Birincisi İlk 10’a Bile Giremedi! Cuma Gününün Reyting Savaşını Kim Kazandı?

Çarşı karıştı, Cuma gününde bütün dengeler değişti. Geçen senenin en iyileri, bu sene güç kaybetmiş sanki. Bilen bilir, Cuma günlerini yeni her …

Çarşı karıştı, Cuma gününde bütün dengeler değişti. Geçen senenin en iyileri, bu sene güç kaybetmiş sanki.

Bilen bilir, Cuma günlerini yeni her dizi bir sallar ama eninde sonunda bir şekilde Arka Sokaklar kapar birinciliği.

Kanal D

TOTAL grubunda şansı olmasa da, AB’de Babil de fena reyting almıyordu. Hatta gün birincisi çıkabiliyordu. Bakalım bu sene ne oldu?

Star TV

Kırmızı Oda bu hafta 2. bölümünü yayınladı. Terapi seansları halkın ilgisini çeker mi bilememiştik. Ama hem AB, hem de TOTAL’de birinci oldu.

TV8

Bay Yanlış, bir yaz dizisi olarak başladı ama sezona sarktı. Ve TOTAL’in en çok izlenen 2. dizisi, günün 3.sü olmayı başardı. AB grubunda ise 6. sıraya kadar geriledi.

Fox TV

Babil bizde şok etkisi yarattı. TOTAL grubunda ilk 10’a bile giremedi, tam bir fiyasko! Ne var ki AB grubunda gün 4.sü olabildi. Kırmızı Oda’nın arkasından 2. dizi de diyebiliriz. Şok içindeyiz…

Star TV

Maria ile Mustafa ise büyük bir hayal kırıklığı… İlk bölümü yayınlanan dizi ne AB’de ne TOTAL’de ilk 10’a dahi giremedi. Böyle devam ederse 4 bölümü bile göremez, bizden söylemesi.

atv

Durum böyle, Kırmızı Oda ortalığı dağıtmış durumda. Geldiği gibi ekrandaki tüm düzeni bozdu.

Ama henüz Arka Sokaklar yeni sezona başlamış değil. Her sene bir süre tahtı bırakır, sonra da usulca geri alır. Bakalım bu mücadeleyi kim kazanacak?

Views:
23
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.