Görünce “Bu Gerçekten O mu?” Diyeceğiniz 15 Ünlünün İlk Tanıdığımız Halleri

Yıllar geçiyor, keşke geçmese… İnsanlar değişiyor, keşke değişmese… Evet bugünkü konumuzu romantik bir açılışla yaptıktan sonra biraz da …

Yıllar geçiyor, keşke geçmese… İnsanlar değişiyor, keşke değişmese… Evet bugünkü konumuzu romantik bir açılışla yaptıktan sonra biraz da realizmin kollarına kendimizi atalım. Bakalım ünlüler, onları ilk tanıdığımızda nasıl görünüyorlarmış?

1. Sibel Can

Dansözlük yaptığı yıllarda tanımıştık kendisini ilk olarak. Henüz 15-16 yaşlarında olduğu söyleniyordu. O zamandan bu zamana güzelliğinden kaybettiği bir şey yok.

2. Demet Akalın

Bir zamanların ünlü mankeni ve modeli Demet Akalın, o zamanlar henüz atarlı giderli şarkıların prensesi değildi.

3. Yıldız Tilbe

Cem Özer ile laf Lafı Açıyor programında “arkada şarkı söyleyen kız” olarak görmüştük onu ilk kez. O Yıldız, sanki hala aynı Yıldız….

4. Tarkan

s816.photobucket.com

“Kıl Oldum Abi” çıkışıyla bir gecede bütün genç kızları (ben dahil) kendine aşık etmeyi becerebilmişti. Yaşlandıkça daha bir yakışıklı oldu ama tabii dişler, dudaklar da yaptırıldı bu arada.

5. Gülben Ergen

O da bir zamanlar mankenlik ve modellik yapıyordu. Biz de zaten ilk olarak o yıllarda tanımıştık kendisini. Nasıl, değişmiş mi sizce?

6. Hande Ataizi

“Mum Kokulu Kadınlar” filmindeki sahneleriyle bir anda ismi çokça duyulmaya başlamıştı. Sonra program sunuculukları ve diziler geldi. Değişmiş mi diye sormuyorum dikkat ettiyseniz.

7. Demet Şener

www.sporx.com

Mini mini bir kızken kazandığı güzellik kraliçesi ünvanı ile tanımıştı ilk. Vallahi de su gibi güzeldi. Şimdi de güzel ama keşke o kadar müdahale yaptırmasaydı yüzüne. Yine de kendisi bilir elbette.

8. Ebru Gündeş

Televizyonu açar açmaz “Demir Attım Yalnızlığa” isimli şarkıyı söyleyen küt saçlı, ayrık dişli kızı hep merak etmiştik. O kız sanat dünyasını da salladı, magazin dünyasını da.

9. Mustafa Sandal

Sokakta kendine kendine şınav çektiği klibi “Bu Kız Beni Görmeli” sayesinde tüm ülkeye kendini gösterdi. Ona da hasta olan kız çok olmuştu. Bence ilk halinden bu yana çok büyük değişmemiş.

10. Özlem Tekin – Şebnem Ferah

Bursa’da kurulan Volvox isimli grubun iki üyesi, şu an ülkemizin en çok bilinen kadın rock şarkıcıları. Onları bu gruptan tanıyanlar, bu fotoğrafı hiç yadırgamaz.

11. Mehmet Ali Erbil

Mali aslında biz kendimizi bildiğimizden beri hayatımızda. Ancak bir jenerasyon onu televizyondaki Gol Show programıyla tanımaya başladı. O zaman da çılgınmış baksanıza.

12. Kuşum Aydın

Asıl ismi Muharrem Aydın Uğurlular olan sanatçıyı “Uzaklara uçma kuşum” şarkısıyla tanımıştık. Zaten o günden sonra da adamın adı Kuşum diye kaldı. Uzun saçlarını kısalttı Aydın.

13. Aşkın Nur Yengi

Bugüne kadar çıkmış en iyi albümlerden birine imza attı Aşkın Nur Yengi. İlk albümü “Sevgiliye” efsaneler efsanesidir. O zamanlar işte yaklaşık olarak bu görseldeki gibiydi. Vay be, yaşlanmışız!

14. Sertab Erener

“Şşt şşt sakin ol, sinirlerine hakim ol!” şarkısını bilenler çok iyi hatırlayacaktır Sertab’ın bu hallerini. Klibi de çok iyiydi yalnız. Bir ara seyretmek lazım…

15. Ceylan

Ceylan, Küçük Ceylan olduğu yıllarda albüm çıkartmaya başlamıştı ve böyle görünüyordu. Şimdi Selena Gomez’i andırıyor biraz.

Views:
38
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.