Günay Aksoy’un dikkat çeken başarısı!

Geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu ”Her Yer Karanlık” ve ”Unutamıyorum” müzikleriyle dikkatleri üzerine çeken, radyo ve dijital müzik …

Geçtiğimiz aylarda yayınlamış olduğu ”Her Yer Karanlık” ve ”Unutamıyorum” müzikleriyle dikkatleri üzerine çeken, radyo ve dijital müzik listelerinde kısa müddette kalıcı bir yer edinerek çok sevilen genç sanatçı ”Günay Aksoy”; yesyeni projesi ”Ya Ya Ya” ile sevenleriyle tekrar buluştu. 

Küçük yaşlardan beri müzikle iç içe olan ve yurt dışında doğup büyüyen ”Günay Aksoy”; her projesiyle toplumsal medyada en çok konuşulanlar ortasında listenin başını çekiyor. Uzun vakittir büyük bir grupla her etabının titizlikle ve ihtimamla hazırlandığı projede ”Günay Aksoy”; orijinal usulüyle dikkatleri üzerine çekti. Kelamı ve müziği Vatan Aksoy’a ilişkin olan müziğin farklı ve alışılmışın dışında gücü müzikseverlere çok uygun gelecek.

 Rengarenk kostümler, makyajlar ve eğlenceli danslarıyla dikkat çeken klip Londra’da Bybiggz tarafından çekildi. Kısa müddette hit olmaya aday ”Ya Ya Ya” müziğiyle ilgili büyük bir heyecan içerisinde olan ”Günay Aksoy”; ‘üzerinde çok çalıştığımız ve çok emek verdiğimiz ”Ya Ya Ya” isimli müziğim artık sizlerle, çok seveceksiniz’ diyerek memnunluğunu sevenleriyle paylaştı. ”Günay Aksoy”un yepisyeni müziği ”Ya Ya Ya” Ünüvar Production etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: