Gururdan Göğsümüzü Kabar Kabar Kabartan Yerli Süper Kahraman Dizimiz Akıncı’yı Diline Dolayan Goygoycular

Yerli ve milli Batman’imiz Akıncı’yla tanıştınız mı? Yıllardır aradığımız kan sonunda bulundu! Artık Amerika’nın süper kahramanlarıyla yetinmek …

Yerli ve milli Batman’imiz Akıncı’yla tanıştınız mı?

Yıllardır aradığımız kan sonunda bulundu! Artık Amerika’nın süper kahramanlarıyla yetinmek zorunda değiliz, adalet için savaşan bir adet Akıncı’mız var…

ATV’nin yeni dizisi Akıncı’nın fragmanına denk geldiğimizden beri içimiz öyle kıpır kıpır ki anlatamayız. Yerli ve milli bir Batman’e sahip olmak bizi inanılmaz şahlandırdı projeye karşı. Düşünebiliyor musunuz, Batmobile’i falan da var daha ne isteriz!

Bu muhteşem fragmanla henüz tanışmayanlar için linki hemen şuracığa iliştirelim ve ufak ufak Akıncı’nın ortamını inceleyelim.

Başrolde Şükrü Özyıldız var, kendisi köklerini Osmanlı’dan alan ve İstanbul’u koruyan ‘modern’ bir süper kahramanı yani İstanbul’un Batman’i olarak tabir ettiğimiz Akıncı’yı canlandırıyor. 

Akıncı, yaklaşık 72 adet monitörü ve herhangi bir üniversitenin bilim şenlikleri için yaptığından şüphelendiğimiz yerli batmobile’inin de aralarında olduğu bir saklanma yerine sahip. Monitörler turan taktiğiyle dizilmiş, sanırım Osmanlı göndermesi için…

Akıncı, bir modern zaman kahramanı diye anlatılıyor ama gelin görün ki kendisi virüslerle cebelleştiğimiz 2020’nin göbeğinde kılıçla halkı savunuyor.

O kısım bizde biraz muallak kaldı ama olsun. Ha bir de inşallah bor mineraline bol bol gönderme yapılır çünkü köşeye kriptonit tadında birtakım taşlar eklenmiş, onlar bor diye tahmin ediyoruz.

(Şükrü Özyıldız’ın sürme çekilmiş gözleri bizi muallakta kaldığımız her konuya he dedirtmeyi başarmıştır, biz kendisinin kılıç ve motorsikletle dünyayı kurtaracağına tüm kalbimizle inandık!)

Akıncı adaletin koruyucusu olmak için gün sayadursun yeni fragman ortamlara düşer düşmez sosyal medyada büyük ses getirdi.

Herkes yeni süper kahramanımızı büyük bir sabırsızlıkla bekliyor.

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Siz yeni süper kahramanımız Akıncı’yı nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bu içerikler de ilginizi çekebilir

Views:
53
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: