Hayranlarının Tüm İsyanlarına Rağmen Çok Yakında Televizyon Macerasına Veda Edecek Yerli Diziler

Hayranlarının ipten aldığı diziler de var ne olursa olsun kurtulamayanlar da. Ha bir de reyting canavarını ensesinde hissedenleri görüyoruz …

Hayranlarının ipten aldığı diziler de var ne olursa olsun kurtulamayanlar da. Ha bir de reyting canavarını ensesinde hissedenleri görüyoruz. Televizyonda son durum ne?

İyi Günde Kötü Günde ile beraber lanet başladı. Hayranları her ne kadar sosyal medyada çok aktif olsalar da dizi sadece 6 bölüm sürdü ve geçtiğimiz Cumartesi günü ekrana veda etti.

Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Kay Allen

Cumartesi gününün bir diğer romantik komedi dizisi de Çatı Katı Aşk. Hayran kitlesi çok büyük, reytingleri ise maalesef düşük.

Furkan Andıç, Selin Şekerci, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz

Henüz yeni başrol değişikliği yapılmıştı fakat kanal nedense rakipsiz ilk haftayı bile görmek istemedi, 16. bölümüyle final yapmasına karar verdi. 24 Ekim Cumartesi günü son bölümü yayınlanacak.

Bir kötü haber de Öğretmen dizisinden. Pandemi öncesinde gayet iyi reytingler alan diziye yeni sezonda bir şeyler oldu.

İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Şerif Erol

Pazar günü yayınlanan dizi TOTAL grubunda 2.99 reytingle 12., 2.88 reytingle 7. olarak kanalın istediği performansı alamadı ve final kararı verildi. 3 bölüm daha yayınlanacak, 9. bölümüyle 8 Kasım Pazar günü ekrana veda edecek.

Yeni Hayat dizisini uçurumun kıyısından döndüren, dizinin hayranları oldu. Yaptıkları kampanya ile Kanal D, bu diziye bir şans daha verdi.

Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk

Ama dizi 1.88 gibi çok çok düşük bir oranla TOTAL grubunun 18. dizisi oldu. Yukarıda ismini saydığımız dizilerden çok daha az… Bu haftaki reytingler çok belirleyici olacak ve işler böyle giderse final haberini alacağız.

Mahvoluyoruz Babil’in reytinglerini gördükçe… Pandemi sonrasını kendini toparlayamayan dizi, TOTAL grubunda ilk 20’ye bile giremiyor.

Halit Ergenç, Onur Saylak, Birce Akalay, Aslı Enver, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta

Fakat AB grubunda son haftada bir atak yaptı ve reytinglerini yükseltti. Hatta Arka Sokaklar, Ramo ve Hercai’yi geride bıraktı. İhracatı da doludizgin devam ettiği için hala final konuşulmuyor ama tetikteyiz.

Hercai de pandeminin yaramadığı dizilerden. Aylar önce 8, 9 reytingleri gören dizi bir ara 2 reytingi bile zor alır hale geldi. Kırmızı Oda, Ramo, Arka Sokaklar gibi dizilerin arkasında kaldı.

Akın Akınözü, Ebru Şahin

Kanalın bu diziyi kaldırıp Cuma gibi bir güne daha yüksek reytingler alan bir dizi yerleştirmek istediği kulağımıza geldi. Ama Hercai de son bölümde TOTAL grubunda 4.32 reyting alarak final potasından şimdilik kurtuldu.

Şeref Sözü ise yeni başladı. Tabii belli olmaz ama ilk bölüm reytingleri hiç iyi gelmedi. TOTAL’de Çarşamba gününün 17.’si, AB grubunun ise 23.’sü olarak hayal kırıklığı yarattı. Bakalım akıbet ne olacak?

Tolgahan Sayışman, Aras Aydın, Sude Güler, Hülya Darcan, Öykü Çelik

Menajerimi Ara da sallantıdaydı. Pazar gününü deneyen kanal, durumdan memnun olmuştur herhalde.

Sosyal medyanın en çok konuşulan dizileri final potasında. Kanallara biraz insaf diliyoruz, ne diyelim…

Views:
43
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: