İbo Show’un Efsane Oryantal Dansçılarının Günümüzdeki Hallerini Görünce Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlayacaksınız

Yıllar onların güzelliğine güzellik katmış bence. Sizce? İbrahim Tatlıses’in İbo Show programı yıllar yılı televizyon ekranlarının en çok …

Yıllar onların güzelliğine güzellik katmış bence. Sizce?

İbrahim Tatlıses’in İbo Show programı yıllar yılı televizyon ekranlarının en çok seyredilen programı oldu. Tatlıses’in uğradığı saldırıya kadar devam eden program, yeniden yayın hayatına başladı. Ancak biz şimdi o eski günlere gideceğiz. Hepimizin ekrana kitlenip çıkmasını beklediği oryantal dansçıların değişimlerine bakacağız birlikte.

Leyla Adalı

1990’ların başında İbo Show’un ve Türkiye’nin en popüler oryantal dansçılarından biriydi. Şu an mesleğini Yalova – Çınarcık’ta sürdürüyor.

Bu da Leyla Adalı’nın son hali.

Tanyeli

İbo Show’un efsane dansözüdür kendisi. Özellikle Arap medyasında bir fenomen. Geçtiğimiz yıllarda evlenen Tanyeli, Avustralya’da evlenmişti. Tanyeli’nin büyük bir dans okulu var ve mesleğini eğitmen olarak devam ettiriyor.

Tanyeli en son 2018 yılında Cenk Eren’in sahne aldığı Bodrum’da böyle görüntülenmişti

Sibel Gökçe

Sibel Gökçe, hem ekranda hem de gazino programlarında İbrahim Tatlıses ile uzun süre çalıştı. Ancak geçtiğimiz yıllarda İbrahim Tatlıses’in kendisine tecavüz ettiğini iddia etmiş ve konu yargıya taşınmıştı. Geçtiğimiz aylarda İbrahim Tatlıses, Sibel Gökçe’ye bir itibar davası açtı ve davayı kazandı.

Sibel Gökçe’nin son hali de böyle…

Asena

İbo Show denilince akla gelen ilk oryantal kesinlikle Asena olabilir. İbrahim Tatlıses ile yaşadığı aşk ve sonrasında yaşadığı zor günler hiç unutulmadı. Hatta uğradığı silahlı saldırının azmettiricisinin İbrahim Tatlıses olduğu konuşuldu. Asena’yı vuran Ahmet Demir’in ifadesi şöyle olmuştu: “Tatlıses’i çok seviyordum. Asena onu üzüyordu. Bu yüzden onu cezalandırmak istedim. Vurduğumda da meşhur olacağımı düşünüyordum.”

Asena 2017 yılında iş insanı Hasan Dere ile evlenip Almanya’ya yerleşti.

Didem

İbo Şov’un en son oryantali Didem Kınalı. Bebeksi yüzü ve kıvrak danslarıyla epey dikkat çekmişti. İbrahim Tatlıses’e olan sevgisini ise her zaman dile getirmişti. Didem Kınalı şu an İstanbul’da oryantal eğitmenliği yapıyor ve özel gecelerde sahne alıyor.

Bu da Didem Kınalı’nın son hali

Bu güzel oryantal dansçıları ekranda gördüğümüz günleri özledik, yalan yok.

Views:
75
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: