İrem Derici’den, Kendisiyle İlişkisinin Ne Kadar Sürdüğünü Hatırlamadığını Söyleyen Lider Şahin’e Başka Şeyleri Hatırlatan Bir Cevap Geldi!

İnandırıcı geldi mi? İrem Derici'yi seviyoruz, yalan yok! Sektörün en deli dolu, en içten kadınlarından biri kendisi. Kalbindeki dilinde …

İnandırıcı geldi mi?

İrem Derici'yi seviyoruz, yalan yok! Sektörün en deli dolu, en içten kadınlarından biri kendisi.

Kalbindeki dilinde derler ya, aynen öyle. Ne hissediyorsa ve düşünüyorsa açık yüreklilikle diline vuruyor İrem! Biz de aslında bu yüzden seviyoruz onu.

İlişkilerinde de öyle gözlemlediğimiz kadarıyla. Kimi seviyorsa ve hayatına alıyorsa tutup kolundan çıkıyor karşımıza. Her şeyi apaçık yaşıyor!

Gelelim asıl konumuza… Şu sıralar kalbi boş olan İrem Derici, geçtiğimiz yıllarda Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile bir yıla yakın aşk yaşamıştı!

Bu ilişkinin İrem için oldukça yıpratıcı olduğunu görebiliyorduk o dönem. Çünkü Lider Şahin'in ailesinin, özellikle de annesi Didem Şahin'in, İrem Derici'yi onaylamadığı konuşuluyordu.

Öyle ki Didem Şahin, oğlunun İrem Derici ile görüntülenmesinin ardından “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” açıklamasıyla hepimizi dumura uğratmıştı!

Her neyse, Lider Şahin ile İrem Derici ayrılığının üzerinden çok kısa bir zaman geçmişti ki Derici, hastaneye kaldırılmış; hatta ölümden dönmüştü.

O dönem yoğun bakımda yaşam mücadalesi veren ve mücadeleden alnının akıyla çıkan Derici, uzun süre de anoreksiya ile mücadele etmişti.

İrem yoğun bakımda olduğu sırada Barselona'da olan Şahin ise, “Barselona’daydım duyar duymaz ilk uçakla döndüm. Şu an yoğun bakımda kendisi durumu iyiye gidiyor. Yemek yemeye başladı. Ailesi yanında sürekli irtibat halindeyim bilgi alıyorum. İnsanları anlamıyorum. İrem’le dört duvar ararsında ne yaşadık kimse bilmiyor. Ben onunla bir yıl acısıyla tatlısıyla her şeyi paylaştı. Nankör insan değilim, hemen kalktım geldim. Hep yanındaydım, yine yanında olacağım. Ben tatildeymişim, İrem komada yatıyormuş algısı yaratmaya çalışıyorlar. İrem, her şeyden önce benim arkadaşım, biz sevgili olmasak bile biz hep arkadaş kalacağız. İrem de korkuyor ve artık her şeyin farkında. Bugün İrem yemek yedi. Biraz evvel annesi ile konuştum çok mutlu oldum. İrem güçlü kadındır bugünleri de atlatıcaktır.” açıklamasını yapmıştı.

Asıl konumuza gelecek olursak… Lider Şahin geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda eski sevgilisi İrem Derici hakkında, “İlişkimiz bir sene kadar sürdü diye hatırlıyorum. Güzel zamanlarımız oldu.” açıklamasını yaptı.

İrem Derici'den de eski sevgilisine kapak gibi bir cevap gecikmedi…

Ne yalan söyleyelim… Haksız da sayılmaz. Biz Lider Şahin'i İrem sayesinde tanıdık!

Bakalım İrem bu konuda başka şeyler de söyleyecek mi?

Bekleyip göreceğiz…

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
53
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: