Kalben yeni müziği ‘Stella’yı birinci kere ‘Garanti BBVA ile Sesini Aç’ta seslendirdi

Uzun yıllardır müziğe verdiği takviyeyle müzikseverleri sevdikleri sanatkarlarla bir ortaya getiren Garanti BBVA, artık de Youtube’ta yesyeni bir …

Uzun yıllardır müziğe verdiği takviyeyle müzikseverleri sevdikleri sanatkarlarla bir ortaya getiren Garanti BBVA, artık de Youtube’ta yesyeni bir seriye imza atıyor: ‘Garanti BBVA ile Sesini Aç’. Müzik ve sohbetin iç içe geçtiği programın birinci konuğu, farklı usulü ve sesiyle beğeni toplayan Kalben.

Garanti BBVA, müzik bölümüne uzun yıllardır çeşitli projelerle verdiği dayanağı pandemi devrinde devam ettiriyor ve ‘Sesini Aç’ programı ile bölüme yeni bir soluk getiriyor. Youtube kanalında başlayan müzikli sohbet serisi ‘Garanti BBVA ile Sesini Aç’ın birinci kısmı 20 Kasım’da izleyicileriyle buluştu.

İpek Atcan’ın sunuculuğunu üstlendiği ve Salon İKSV sahnesinde çekilen programın birinci konuğu ise farklı üsluptaki sesi ve müziğiyle dikkat çeken Kalben oldu. Sevilen sanatçı, İngilizce kelamlı yazdığı Stella isimli kesimini da birinci kere bu programda ‘Garanti BBVA ile Sesini Aç’ izleyicileri için seslendirdi.

Müzik kesimine yeni bir soluk getirmek için dijital alanda hayata geçirilen ‘Garanti BBVA ile Sesini Aç’, yeni konuklarla müzik dünyasından beğenilen isimleri ağırlamaya devam edecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
38
Article Tags:
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: