Kalkın Çok Fenayız! Muhteşem Vücuduyla Kadınların Elini Ayağını Titreten Imagine Dragons Solisti Dan Reynolds

Üstüme haciz getirmene izin veriyorum yiğidim! Imagine Dragons diye bir grup var, kesin bir yerlerden duymuşsunuzdur. Özellikle Thunder ve …

Üstüme haciz getirmene izin veriyorum yiğidim!

Imagine Dragons diye bir grup var, kesin bir yerlerden duymuşsunuzdur. Özellikle Thunder ve Believer şarkılarıyla muazzam bir yükseliş ve popülerlik yakaladılar.

Ancak biz grubun hepsini değil bir tanesini konuşacağız şimdi çünkü derdimiz var. Grubun solisti Dan Reynolds, özellikle kadın hayranlarına sevinç çığlıkları attırmasıyla biliniyor. Konserlerine afedersiniz bu şekil üstsüz ve şortlu çıkıyor.

Adamın tabii ki tek hüneri mükemmel vücudu değil, o kadar da hafife almayalım. 1987 doğumlu Daniel, grubun neredeyse tüm şarkı sözlerini yazıyor. Bu arada çok uzun zamandır ankilozan spondilit hastalığıyla mücadele etmiş. “Pain” diye içini doldura doldura bağırması da bu yüzden.

Ankilozan spondilit, basitçe oldukça ağrılı bir omurilik iltihabı hastalığı diyebiliriz. Bu hastalık sebebiyle uzun bir depresyon dönemine girmiş ama mücadeleyi de hiç elden bırakmamış. Kendini müziğe ve hayır işlerine adamış bir adam Dan. Aktivistliği elden bırakmayan Dan, kanser vakfı ve LGBT toplulukları için çalışıyor.

Valla üzülür müsünüz bilmem de, kendisinin 2011 yılından beri Aja Volkman ile aşırı mutlu bir evliliği var. Adam dünyaya aile babası olmak için gelmiş.

Dört çocuk babası Dan Reynolds, bir süredir vücuduna çok iyi bakıyor ve deli gibi spor yapıyor.

Adam o sporu boşuna mı yapıyor, tabii ki üstünü çıkartacak. Şu birkaç saniyelik video, sosyal medyada zaman zaman yayılıyor ve nasıl kıyametler kopuyor anlatmak mümkün değil. Çünkü çok haklılar! Bakar mısınız lütfen şu nar tanesine…

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Valla ne diyelim, Allah sahibine bağışlasın. İsteyen herkese de konseri en ön sıradan izlemek nasip olsun. Düştük yine…

Views:
63
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: