Kantarın Topuzu İyice Kaçtı! Meryem Uzerli’ye ‘Türk Kaşarı’ Diyerek Adeta Nefret Saçan Yeni Akit’e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Sizin cidden iyi bir tedaviye ihtiyacınız var! Ahlaktan en çok dem vuranların, en büyük ahlaksızlar olduğunu hepimiz biliyoruz artık. Zira her …

Sizin cidden iyi bir tedaviye ihtiyacınız var!

Ahlaktan en çok dem vuranların, en büyük ahlaksızlar olduğunu hepimiz biliyoruz artık. Zira her on lafından dokuzunda ahlak konusundan dem vuran Yeni Akit’in, bugüne kadar akla hayale sığmayacak birçok terbiyesizliğine şahit olduk!

Kullanılan üslubun bayalığından mı, toplumun hassas noktalarını istismar ederek insanları birbirlerine düşürmeye çalışmalarından mı, yoksa sürekli insanları hedef göstermelerinden mi bahsedelim bilemedik… Hepsi de o kadar aşağılık bir tutum ki!

Yeni Akit’in bayağı dilinin son hedefi de Meryem Uzerli oldu ne yazık ki! Gerçekten gözlerimize inanamadık ama doğru; haber başlığında Meryem Uzerli’den ‘Türk Kaşarı’ olarak bahsetmiş Yeni Akit!

Üstelik dahası da var! Şu haber dilinin çirkinliğine bakar mısınız?

Çirkin kelimesi gerçekten de o kadar hafif kalıyor ki…

Size mi kaldı insanların ahlak’ını sorgulamak? Henüz doğmamış bir çocuk üzerinden kendi leş zihniyetlerini böyle açığa vuruyorlar işte!

Ne deseniz az kalıyor…

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Şunları da şöyle bırakalım:

Views:
50
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: