Kırmızı Oda Dizisinin Yıldızı Binnur Kaya, Instagram’ında Paylaştığı Fotoğraflarda Kırpmayı Unuttuğu Detaylarla Herkesi Gülümsetti

Binnur Kaya’ya bayılmayalım da ne yapalım şimdi? Binnur Kaya tartışmasız Türkiyenin en iyi kadın oyuncularından biri. Sizinle bu konuda …

Binnur Kaya’ya bayılmayalım da ne yapalım şimdi?

Binnur Kaya tartışmasız Türkiyenin en iyi kadın oyuncularından biri. Sizinle bu konuda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum.

Sayısız dizi ve filmde rol alan Binnur Kaya’yı birçok yapımda izleme fırsatımız oldu. Ve her defasında da kendisine hayranlığımız katbekat arttı!

Şahika’sından Dilber Hala’sına, Nazire’den Hüsne’ye birçok role hayat verdi usta oyuncu. Genelde de kendisini dinamik ve eğlenceli rollerde izledik.

Taaa ki Kırmızı Oda’ya kadar… Kırmızı Oda dizisindeki rolü bence kendisinin miladı oldu! Oyunculuğu, karakteri adeta yaşayışıyla kendisine bir kez daha büyük saygı duyduk!

Kırmızı Oda’da canlandırdığı karakter üzerinden sosyal medyada da çokça konuşulmaya başladı Binnur Kaya.

Kendisi de bu ilgiye kayıtsız kalamamış olacak ki geçtiğimiz günlerde kendisine bir Instagram hesabı açtı. Bolca da hayat verdiği Doktor Hanım’ın pozlarını paylaşmaya başladı.

Ancak ufak bir detay da takipçilerinin gözünden kaçmadı… Binnur Kaya, Instagram’a yüklediği bazı fotoğrafları kırpmayı unutmuştu 🙂

Tabii bu ufak detay herkesi gülümsetti. Nedeni zaten bariz, hepimiz Binnur Kaya’nın o doğal, zahmetsiz ve mütevazı kişiliğini biliyoruz.

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Kırmızı Oda’yı izleyenler anladı bile 🙂

twitter.com

Binnur Kaya yorumların ardından kırpılmış bir fotoğraf paylaştı. Hem de çok tatlış bir notla!

Harika bir kadınsın sen Binnur Kaya!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
7
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.