Kırmızı Oda’da Canlandırdığı Meliha Karakteriyle Ciğerimizi Delip Geçen Muhteşem Oyuncu Müjde Evrim Alasya

O kadar inanılmaz bir oyuncu ki her bölümde kalbimin taa en derinine işledi resmen! Özellikle son dönemin ekranlara kilitleyen dizisi Kırmızı …

O kadar inanılmaz bir oyuncu ki her bölümde kalbimin taa en derinine işledi resmen!

Özellikle son dönemin ekranlara kilitleyen dizisi Kırmızı Oda’daki muhteşem performansıyla büyük bir övgüyü hak ediyor: Müjde Evrim Alasya!

1979 doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu. Oyunculuğa ise ilk adımını çocuk tiyatrolarıyla atıyor.

Ihlamurlar Altında, Gönülçelen, Güneşin Kızları gibi birçok yapımda rol alan başarılı oyuncu,

Asıl büyük çıkışını Nebahat Çehre’nin gençliğini canlandırdığı Muhteşem Yüzyıl’daki rolüyle yakalıyor.

Nebahat Çehre’ye birebir benzerliği ile dikkat çeken oyuncu o dönem oyunculuğuyla Çehre’den de bol bol övgü almıştı: “Evrim Alasya’yı dizinin Nigar Kalfa’sı Filiz Ahmet buldu, onun arkadaşı. Evrim daha önce Gönülçelen dizisinde oynamış. Filiz ona ‘Nebahat Çehre’nin gençliğini sana oynatacağız’ demiş. Evrim’e bakınca gençliğimi gördüm. Rol için çok da çalışmış. Dizideki mimiklerimi, bakışlarımı da almış, çok başarılıydı. İlk gördüğümde tepkim ‘Bana çok benziyor’ oldu. Settekiler ise ‘İnanamıyorum’ demişler. Şoför arkadaş bile Evrim’i görünce ‘Biraz önce Nebahat Hanım’ı bıraktım, bu nasıl olur’ diye şaşırmış.”

Geliyoruz asıl ekranlarda yıldızını parıl parıl parlattığı o role: Kırmızı Oda’nın Meliha’sı!

Evrim Alasya, Meliha’nın çocukluğundan itibaren çektiği acıları ve derin yaraları anlatırken yüreğimizi paramparça etmekle kalmıyor,

Başarılı oyunculuğuyla o acıları resmen içimize içimize işleyip gözyaşlarımızın sel olmasına neden oluyor!

Hatta Kırmızı Oda’nın bu kadar sevilen bir diziye dönüşmesinde Meliha’nın rolünün çok büyük olduğunu söylesek yalan olmaz.

Ancak iddialara göre yeni bir yapımda rol alacağı için Meliha karakterine veda etti Evrim Alasya: “Meliha aşkla gidiyor.”

Dizi ekibiyle çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan oyuncu şu açıklamayı yazdı: “Koca bir ekibin bir kısmı #kırmızıoda”sağolsunlar beni çok güzel ağırladırlar. Ben gidene kadar gözümün içine baktılar.” #Meliha???? aşkla gidiyor…”

Bu haber sevenlerini epey bir üzse de iyi ki tanık olduk dediğimiz bir performansla bizi baş başa bıraktı. İzleyenler de bizimle aynı fikirdeydi

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Böyle başarılı bir oyuncuyu ekranlarda sık sık görmek dileğiyle, yolun açık olsun Evrim Alasya

twitter.com

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
26
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: