Lanet Olası 2020’de Hepimizi Güldürerek Keyfimizi Az da Olsa Yerine Getiren İlginç Gündem Olayları

Yalnız osuruk olayının ardı arkası hiç kesilmedi, hatırladınız mı? Başımıza gelmedik felaket bırakmayan 2020 yılını ne umutlarla karşılamıştık …

Yalnız osuruk olayının ardı arkası hiç kesilmedi, hatırladınız mı?

Başımıza gelmedik felaket bırakmayan 2020 yılını ne umutlarla karşılamıştık halbuki. Bir an evvel bitse de gitse diye dua ettiğimiz şu günlerde, yıl boyunca bir takım güldüren şeyler de olmadı. Az da olsa o komik gündemlerden bazılarını sizler için derledik.

1. Dr. Feridun Kunak’ın hemoroid sorunlarını anlatırken Zahide Yetiş’in dolaylı yoldan “anal ilişki hemoroide sebep olur mu?” diye sorması ve ortamın bir anda sessizliğe gömülmesi…

2. ÖSYM’nin resmi Twitter hesabının yerli bir porno hesabının takip ettiğinin anlaşılması. Daha sonra bu işle ilgilenen personelinin işine son verildiği açıklandı.

3. Tuğçe Işınsu’nun kitabının tılsımlı olduğunu iddia etmesi ve kitabının kesinlikle bir başkasına verilmemesi gerektiğini öğütlemesi…. Tılsım çalışsın diye yenisini satın almak mecburiymiş!

4. A Haber’in daha pandeminin en başında Türkiye’nin koronavirüsü yok eden cihaz ürettiğini iddia etmesi. Nerde o cihaz acaba şimdi?

5. Melih Gökçek’in “Eğer belediye başkanı ben olsaydım” şeklinde pandemi için hazırladığı liste. Asfalt dökme programı en dikkat çekici maddelerden biriydi.

6. Pandemi sebebiyle evde olması gerekirken dışarda bisiklete bindiği düşünülen Hacı Sabancı’nın takipçisine “Sakin ol champ evdeyim” diyerek hepimizi iliklerimize kadar fakir hissettirmesi…

7. Murat Övüç’ün “Netflikş bana ulaş” diyerek çektiği video… O zaman gülmüştük kendisine de sonraları o kadar komik olmamaya başladı.

8. Fatih Altay’ın programına videoyla bağlanan Prof. Dr. Celal Şengör’ün canlı yayında horul horul uyuması. İyi geceler dedem!

9. Evde yemek yapma çalışmalarına yumurta ile başlayan Duygu Özaslan’ın “sahanda yumurta” tanımını bilmeyip “sunny side up” demesi.

10. Habertürk canlı yayınında çok ciddi meseleler konuşurken konuklardan birinin çok affedersiniz osurması ve izleyicinin bu sesi naklen duyması.

11. TRT spikeri Sermin Baysal Ata’nın, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayça Kaya’ya “Demir eksikliği için demir döküm tencere kullansak faydası olur mu?” diye sorması.

12. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Ertuğrul Gazi büstü diye oyuncu Engin Altan Düzyatan’ın dizideki haliyle büstünü yaptırması.

13. Wushu turnuvasında tek hakem, tek yarışmacı ve tek derece alan kişi olarak Fatma Akyüz’ün seçilmesi. Komik ki? Trajikomik…

14. Nil Karaibrahimgil’in “Karantina demeyelim de kozamıza girdik” şeklindeki Polyanna bakış açısı. Keşke biz de dünyaya Nil’in gözünden bakabilsek (!)

15. İBB’nin paylaştığı esprili Ronaldo montajını A Haber ve Akit TV’nin gerçek sanarak ortalığı velveleye vermesi…

Views:
45
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: