Magazin Dünyasında Yaşanan Agresif ve Bir O Kadar İlginç Bu Karışık Olayları Yeniden Hatırlayalım

Müge Anlı’ya öküz mü demiş yanlış mı okudum? Sinan Akçıl, Hadise’yi Hande Yener ile aldatırken çok fena bir şekilde Hadise’ye yakalanması …

Müge Anlı’ya öküz mü demiş yanlış mı okudum?

Sinan Akçıl, Hadise’yi Hande Yener ile aldatırken çok fena bir şekilde Hadise’ye yakalanması.

İddia şu ki Hande Yener Sinan Akçıl’dan hamile kalıyor ve bu durumu mesaj ile Sinan’a bildiriyor. Hadise de artık telefonu mu karıştırıyordu yoksa tesadüfen mi gördü bilmiyoruz ama bu mesajı yakalıyor. Sonra tabii herkes herkesle kanlı bıçaklı oluyor…

Tabii bir de Hadise’nin kör gözüne parmağım der gibi yaptığı afiş meselesi var. Yeni albümünün afişini Sinan Akçıl’ın evinin önündeki binaya boydan boya giydirmişti.

Onları bir kenara bırakalım ve son günlerin en çok konuşulan ismi Esra Erol’a bakalım. Erol’un eşi Ali Özbir’in Instagram’dan yazdığı şu cevabı daha önce görenler?

Bu da ne kadar doğru bilmiyoruz ama birkaç magazin sitesinde var. İddia o ki, çiftin nikahları kıyıldıktan sonra masada bulunanlardan birisi “Bir daha Demetler’i karıştırma” diye soğuk bir espri yapmış ve ortam bir anda gerilmiş.

Bu arada Bade İşçil’in ilk aşkı Mahsun Kırmızıgül olarak söylendi hep. Çift ayrıldıktan sonra Bade İşçil “Artık lahmacun yemiyorum. Ben Batılı bir kızdım ve özüme döndüm.” şeklinde hayat tarzındaki değişikliği anlatmıştı.

Ayrıldıktan sonra eski sevgiliye diss atmak gerçekten çok acayip bir olay. Nurseli İdiz, yıllar önce birlikte olduğu Fatih Gülnar için “genç sevgili hataydı” demişti. Fatih Gülnar da “Yaşlı sevgili de dondurmalı kadayıf değil” diye karşılık vermişti. Hey Allahım!

Zerrin Özer’in aşk evliliği yaptığını sandığı kişinin dolandırıcılıkla suçlanması ise eski değil. Murat Akıncı isimli şahsın öz babası, oğlunun bütün kadınları dolandırdığı ve Adnan Oktar’ın müridi olduğunu iddia etmişti. Zerrin Özer bu olaylardan sonra apar topar boşandı.

Bir ödül gecesinde ödülünü Müge Anlı’nın elinden alan Seda Sayan, beklediği sarılma ve öpüşme performansı gerçekleşmeyince herkesin gözünün önünde “Eğilip öpmüyorsun bile öküz gibisin.” demişti. Hey gidi…

Özge Ulusoy’un yapımcı Ferruh Taşdemir ile evlendiği gün düğünü Özge Ulusoy’un ailesi bastı ve çok büyük olay çıktı. Özge de düğünün ertesi günü “Boşluğuma geldi, boşanmak istiyorum” dedi ve boşandılar. Hayat ne kadar hızlı görüyorsunuz işte…

Views:
38
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: