Masumlar Apartmanı Dizisindeki Oyunculuğuyla Hepimizi Ekran Başına Kitleyen Birkan Sokullu’nun Aşırı Övülmesini Konuşalım Biraz

Sonuna kadar hak ediyor bence övgüleri… Masumlar Apartmanı dizisi televizyon dünyasına öyle bir giriş yaptı ki vallahi feleğimiz şaştı …

Sonuna kadar hak ediyor bence övgüleri…

Masumlar Apartmanı dizisi televizyon dünyasına öyle bir giriş yaptı ki vallahi feleğimiz şaştı! Yanlış anlaşılmasın yalnızca Birkan Sokullu’nun yakışıklılığına kitlenmedik, dizi başlı başına övgüyü fazlasıyla hak ediyor.

Birkan Sokullu’yu övmeden önce eğer hala izlemeyenler varsa kısaca bir diziden bahsetmek istiyorum. Temizlik takıntısı olan bir annenin, bu hastalığı kızına miras bırakmasıyla birlikte ortaya çıkanları izliyoruz bu dizide. Konusundan da anlayacağınız üzere psikoloji tabanlı bir dizi. Zaten Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden esinlenilerek kaleme alınmış senaryosu.

Dizinin başrol oyuncularından Ezgi Mola, öyle bir oyunculuk sergilemiş ki; kelimelerle anlatmak bence zor. İzlemeniz gerekiyor mutlaka.

Zaten kendisinin oyunculuğu sosyal medyayı da etkisi altına almış durumda. En az dizi kadar konuşuluyor başarılı oyuncu.

Yalnızca Ezgi Mola değil, içeriğimize konu olan Birkan Sokullu da dizinin başrol oyuncularından biri. Ve onun oyunculuğu da en az Ezgi Mola kadar konuşuluyor. E nasıl konuşulmasın ki?

Kendisini henüz körpecik bir delikanlıyken Melekler Korusun dizisindeki Levent karakteriyle izlemiştik. O zamanlardan belliydi bir gün gelip hepimizi böyle ekran başına kitleyeceği.

Birkan Sokullu Melekler Korusun dizisinden sonra birçok projede yer aldı ancak Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Han karakteriyle kariyerinin zirvesine oturacak, bizden söylemesi.

Dizideki her birey gibi Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Han da oldukça derinlikli bir karakter. Diziyi izleyenler bilir, ablası Safiye’nin takıntılı titizliğinden bıkan Han; dispozofobi denilen bir hastalığa sahip. Yani çöp topluyor…

Birkan Sokullu böylesine derinlikli bir karakteri o kadar muhteşem bir şekilde canlandırmış ki, vallahi ne yalan söyleyelim şaşırdık. Mimikleri, beden dili… Her şeyiyle o rolü yaşıyor resmen!

Yalnızca biz değil, herkes konuşuyor şu sıralar kendisini. Özellikle yakışıklılığı ve oyunculuğuyla aşırı övülüyor. E hak da ediyor…

Dizideki partneri Farah Zeynep Abdullah ile de çok yakıştırılıyorlar! Bizce de cuk oturmuş…

twitter.com

Editör asılıyorsun demeyecekseniz izninizle ben buna katılmak istiyorum.

twitter.com

Biz de susuyoruz kendisinin oyunculuğu karşısında…

twitter.com

Ses tonunu da atlamayalım tabii.

Abartılabilir kesinlikle.

twitter.com

twitter.com

Kesinlikle…

Kendisinin aşırı övülmesini oldukça mantıklı buluyorum, az bile övülüyor!

Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz…

Views:
52
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: