Metres Davasından Aldatılmaya… Ajda Pekkan, Uzun Yıllar Birlikte Olduğu Olaylı Sevgilisi Bülent Çavuşoğlu Tarafından İhanete Uğradı

İlişkilerinin her detayı burada! 9 yıl boyunca neler neler yaşamışlar, inanılmaz! “Aldatılma” mevzusuna geçmeden önce sizi kısa bir yolculuğa …

İlişkilerinin her detayı burada! 9 yıl boyunca neler neler yaşamışlar, inanılmaz!

“Aldatılma” mevzusuna geçmeden önce sizi kısa bir yolculuğa çıkaralım ve Süperstar Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu’nun 8-9 yıllık ilişkisinden bahsedelim!

Bilmeyenler için de kısa bir bilgilendirme geçmiş oluruz hem! 

Öncelikle ne zaman, nasıl tanıştılar?

Ajda Pekkan ile kendisinden 22 yaş küçük iş insanı Bülent Çavuşoğlu’nun ilişkisi 2011 yılında ortaya çıkmıştı.

Bülent Çavuşoğlu o zamanlar KVK’da genel müdürlük yapıyordu ve cemiyette de tanınan Eyilik Ailesi’nin kızı Tuğçe Eyilik’le evliydi.

Süperstar ile gizli ilişkileri bir iş toplantısı sonrası başlamıştı. Ajda Pekkan her ne kadar bunun ortaya çıkmaması için çok çabalasa da bir partide sarmaş dolaş oldukları fotoğraf basına çoktan yayılmıştı!

Bunu öğrenen Tuğçe Eyilik, hem Ajda Pekka’a hem de eşine büyük tazminat davaları açmış; boşanma davasının işlemlerini de başlatmıştı 2011 yılında.

Üstüne bir de aşk mesajlarını tek tek görmüştü…

2014 yılında şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşinden boşanan Tuğçe Eyilik, bununla da kalmamıştı! İhanete uğradığını söyleyerek olayı tekrar yargıya taşımıştı. Mahkeme, Bülent Çavuşoğlu’nun sadakatsizlik yaptığına karar vermiş ve boşanmayı zinaya bağlamıştı.

550 bin liralık tazminat, aylık 7 bin liralık nafaka almıştı bu davadan Tuğçe Eyilik.

Tüm bu dava sürecine rağmen aşkları devam ediyordu ikilinin.

Bülent Çavuşoğlu, Ajda Pekkan’ın İstanbul-Bahçeköy’deki 30 milyon liralık villasına yerleşmişti. Medyada yer alan haberlere göre süperstar, genç sevgilisi yüzünden kardeşi Semiramis Pekkan’la karşı karşıya gelmiş ve ailesi Ajda Pekkan’ın sevgilisini istememişti. Tüm bunların basına yansıması da ünlü şarkıcıyı epey sinirlendirmişti.

Süperstar, medyada yer alan haberlerin ardından savcılığa başvurarak çıkan haberler nedeniyle kişiliğinin zedelendiğini ileri sürmüştü.

Haberlerde sevgilisiyle arasındaki yaş farkı nedeniyle rencide edildiğini beyan eden Ajda Pekkan, huzur ve sükununu bozan ve kendisini küçük düşüren bu haberleri yapanların cezalandırılmasını istemişti. Süperstar’ın ihbarı sonrası, savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Yazılanlar, çizilenler, basına yansıyanlar ve artık pek de gizli olmayan ilişkileri 2013 yılında sona ermişti.

Ajda Pekkan, sevgilisinden ayrılmıştı. Hemen sonrasında da Bülent Çavuşoğlu’nun adı, süperstarın eski asistanı Etel Sason ile anılmıştı. 

Raisa ile Vanessa Sason kardeşlerin kuzeni olan Etel, Bülent Çavuşoğlu ile bir süre Bodrum’da yaşamıştı. O sıralar ünlü yöneticinin de hakkında çıkan iddialar yüzünden işine son verilmişti.

İki yıl geçmiş, Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu barışmış ve ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye karar vermişlerdi.

Aradan geçen 7 yıl ve uğraşılan o kadar olayın ardından Süperstar Ajda Pekkan 2018 yılında ilk kez ilişkisi hakkında iki kelime söylemişti: “İyi gidiyor!”

Durun, daha bitmedi! Tuğçe Eyilik, aynı zamanda Ajda Pekkan’a açtığı 250 bin liralık tazminat davasını da kazandı 2018 yılında!

2014 yılında açtığı, sonuçsuz kalan 250 bin liralık manevi tazminat davası medyada ‘metres davası’ olarak sunulmuştu ve 4 yıl sonra sonuçlanmıştı. Ardından da Tuğçe Eyilik, şöyle bir açıklama yapmıştı: “Hak yerini buldu. Eski eşimin Ajda Pekkan’la beni aldattığı mahkeme tarafından kabul edildi. Talep ettiğim nafaka ve tazminat onandı. Hak yerini buldu. Bu saatten sonra ölsem de gam yemem artık. Yaşadığım bu zorlu sürecin sonunda haklı olduğumu herkes gördü ve kadınlık onurumu kurtardım. Mahkemenin bu kararının, aldatılan diğer kadınların açtığı davalara örnek teşkil etmesini umuyorum.’’ 

Ve bugüne gelecek olursak…

9 yıldır devam eden olaylı bir ilişkinin ardından Ajda Pekkan’ın geçtiğimiz ay aldatıldığını öğrendik!

İddialara göre sosyetik iş insanı, yine Süperstar’ın yanında çalışan sarışın bir güzelle yasak aşk yaşamıştı. İhanet şokundan sonra Bodrum’a kafa dağıtmaya gitmiş Ajda Pekkan da.

“Şu an hayatınızda biri var mı?” sorusuna göndermeli bir cevap verdi hatta!

“Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor.” diyen ünlü şarkıcı ihaneti de itiraf etmiş oldu diyebiliriz!

Kıssadan hisse, “aldatan yine aldatıyor, etme bulma dünyası n’apıcan işte” diyor ve bu dosyayı da kapatıyoruz!

Ve gelişmeleri de merakla takip ediyoruz, bakalım neler olacak?

Views:
13
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.