Müge Boz: “İkinci çocuğu istiyoruz”

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Müge Boz oldu …

Trendyol’un Instagram hesabı üzerinden canlı gerçekleşen “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu Müge Boz oldu. İkinci çocuğu istediklerini söyleyen hoş oyuncu, Vina’da olduğu üzere onun da cinsiyetini öğrenmek istemediğini belirtti. Yayında uzaylılardan korktuğunu itiraf eden Boz, bu korkusunu bir orta eşine de bulaştırdığını açıkladı. Toplumsal medya içeriklerine ait de konuşan Boz, mesleğinde başına gelen şanssız bir olayı da paylaştı.

Her Perşembe Trendyol Instagram hesabı üzerinden ünlü isimlerin konuk olduğu “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” canlı yayın programının bu haftaki konuğu Müge Boz oldu. Mert Vidinli’nin sorularını yanıtlayan Boz, iş ve özel hayatına ait samimi açıklamalarda bulundu. İkinci çocuğu istediklerini söyleyen Müge Boz, “Biz Vina’nın cinsiyetini öğrenmedik. Kız ya da erkek benim için farketmiyor. İkisini de çok istiyorum. İkincisinin de cinsiyetini öğrenmem. Bu halde daha heyecanlı” dedi.

Instagram’da ve Youtube kanalında içerik üreten Boz, “Sosyal medyada çok karışık bir kitle var karşımızda. Her birine kendimi nasıl anlatacağım diye düşünürken biraz geri durmuştum. Fakat risk almayı, yeni şeyler denemeyi severim. Oyunculuk ve sunuculuğun yanı sıra daha evvel reklam ajansında, halkla münasebetler ajansında çalıştım. Müşteri tarafını da güzel biliyorum. Toplumsal medyada bunların hepsiyim. Kendi içeriğimi yaratıyorum, kamera önündeyim, direktörüm. Her şeyi yapabiliyorum. Bu dünyanın özgürlüğü hoşuma gidiyor. En çok kendin olabildiğin alanlardan bir tanesi. Toplumsal medyanın bu tarafını seviyorum” diye konuştu.

Uzaylılardan korkuyorum

Vidinli’nin en çok korktuğun şey ne sorusunu yanıtlayan Boz, uzaylılardan çok korktuğunu söyledi. Bu hususta çok fazla kitap okuyup sinemalar izlediğini belirten hoş oyuncu, uzaylılar beni kaçırır mı sanki diye aklından geçirdiğini, bu korkusunu bir orta eşi Caner’e de bulaştırdığını açıkladı.

Yemek yapmayı deney olarak görüyorum

Mutfakta güzel olduğunu ve etrafından hoş yemek yaptığına dair dönüşler aldığını belirten Boz, “Ben bir yaptığım yemeği bir daha yapmıyorum. Yemek yapmayı deney olarak görüyorum o yüzden daima farklı şeyler deniyorum. Hindistan cevizi sütlü makarnayı ve böreği çok uygun yaparım. Karbonhidratçıyım fakat yememeye çalışıyorum” dedi.

Mesleğinde başına gelen en bahtsız anlarından birini de paylaşan Boz, “Canlı yayında çok uzun müddet konuştuktan sonra boğazım kurudu. Boğazımı temizlemem gerekiyordu lakin yapamadım. O an sesim kısıldı. Canlı yayından çıkmak zorunda kaldım” diyerek o anları anlattı.

Salgın sona erdiğinde Londra ve Barcelona’ya gitmeyi çok istediğini söyleyen Boz, bu iki kentin gözünde tüttüğünü listenin Amerika, Bali diye uzadığını belirtti.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
57
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: