Murat Boz iki dakikada “Yemek Hazır” dedi

Yayla, sağlıklı beslenmek isteyen lakin yemek yapmak için geniş vakti olmayanlar için hazırladığı konut üretimi tadında Yemek Hazır eserlerini …

Yayla, sağlıklı beslenmek isteyen lakin yemek yapmak için geniş vakti olmayanlar için hazırladığı konut üretimi tadında Yemek Hazır eserlerini Murat Boz ile tanıtmaya devam ediyor. Serinin ikincisi olan sinema bir markette geçiyor. Reyondan ‘Yemek Hazır’ eseri alan Murat Boz ile çarpışan bir iş bayanının çarpışma sonucunda Murat Boz ile değil ‘Yemek Hazır’ eserleriyle tanışması ele alınıyor.

Konut yemeklerinden oluşan ve iki dakikada hazırlanabilen Yemek Hazır eserleri, ağır hayat temposunda sağlıklı tahlillere pratik bir halde ulaşmak isteyenler için kurtarıcı nitelikte. Tüketicilerin eserlere marketlerden çarçabuk ulaşabileceğini anlatan reklam sineması bilhassa çalışan kitleyi hedefliyor.

Being Tahlil imzası taşıyan esprili reklam sinemasının yapımcılığını Organic Films üstlenirken direktör koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor.

Pilavdan çorbaya, makarnadan hoşafa kadar mesken imali tadında pek çok seçeneğin yer aldığı Yayla Yemek Hazır serisi, katkısız, koruyucusuz lezzeti ve pratikliğiyle herkese hitap ediyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
58
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: