‘Nasıl Başladı, Nasıl Bitti’ Akımına Katılan Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin Anlaşılmayan Paylaşımına Yapılan Güldüren Yorumlar

Başka fotoğraflarla katılsalardı keşke.  Son zamanlarda sosyal medya “Nasıl başladı vs Nasıl Bitti” akımıyla çalkalanıyor. İnsanlar herhangi …

Başka fotoğraflarla katılsalardı keşke. 

Son zamanlarda sosyal medya “Nasıl başladı vs Nasıl Bitti” akımıyla çalkalanıyor. İnsanlar herhangi bir konunun başlangıç ve bitişine dair 2 görsel yükleyerek paylaşımlar yapıyor. Twitter bu paylaşımlarla doldu taştı adeta.

Buradan detaylara bakabilirsiniz;

Bu akıma sadece sosyal medya kullanıcıları değil, siyasiler ve belediyeler de aktif olarak katıldı. Özellikle Ekrem İmamoğlu bu akımı epey bi’ ciddiye aldı ve hesabından sürekli 2019 ve 2020’yi karşılaştıran görseller paylaştı.

Buradan da detaylara bakabilirsiniz;

Dediğimiz gibi belediyeler de bu akıma dahil olmuştu. Onlardan biri de Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ydi. Belediye hesabından bir caddenin iki görüntüsü paylaşıldı.

Fotoğraflar şu şekildeydi.

1. Değişimin ilk bakışta anlaşılmadığı bu paylaşımın ardından diğer belediyelerin de dahil olduğu komik yorumlar yapıldı.

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. Bunların yanında belediyeyi eleştirenler de vardı.

8. 

9. 

Yapılan bu yorumların ardından da belediye hesabından meydana ait bir video paylaşıldı.

Yorumlarda buluşalım!
Views:
11
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: