Nisa Bölükbaşı’yla İfşası Çıkan Barış Murat Yağcı’nın Yunus Sedat Aydın’la Olan ‘Dolandırıcı’ Tartışması Yargıya Taşındı

Ortalık fena karışacak gibi…  Survivor 2020’nin sona ermesinin ardından çok yakın olan ikili Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, sevgili …

Ortalık fena karışacak gibi… 

Survivor 2020’nin sona ermesinin ardından çok yakın olan ikili Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, sevgili olduklarına dair iddiaları her defasında inkâr etmişti.

Ancak dün akşam saatlerinde sosyal medyada ikilinin öpüştüğü anları içeren bir video paylaşıldı.

Detaylar için:

İkilinin bilgisi dışında paylaşılan bu anları kimin sızdırdığı merak konusu olurken Barış ve Nisa’nın hayran kitlesi bu işin ardındaki ismin Yunus Sedat Aydın olduğunu iddia etti.

Sosyal medya hizmeti veren Yunus, önceki günlerde Barış’la ilgili yaptığı dikkat çeken açıklamalar yüzünden, akla ilk gelen isim olarak hedef hâline geldi de diyebiliriz…

Barış’ın Survivor 2020 ve sonrasında en büyük destekçilerinden birisi olan Yunus, açıklamasında “Cebimden ödediğim toplu SMS’ler ve reklamlar ile desteklediğim bu şahıs, yarışma sonrası benimle irtibatını kopardı.” şeklinde ifadelere de yer vermişti.

www.facebook.com

Tamamıysa şu şekildeydi.

Yine son birkaç gün içerisinde, Barış da yürütülen karalama çalışmaları için hukuki yollara başvurduğunu söylemişti.

Barış’ın hayranları, tüm bu olanlar karşısında sessiz kalmadı tabii…

Bu paylaşımlarda Barış’ın adını karalamak adına açılan Twitter tag’lerini Yunus’un açtığı yönündeki iddialar dikkat çekti.

İddiaları bir forum sitesinde Yunus için yazılan şikâyetlere dayandırmalarıysa olayı bambaşka bir boyuta taşıdı.

twitter.com

Hatta Yunus’un daha önce paralı olarak kendisi için de tag açmış olduğu iddiasında bulunup, bunu Barış’la ilgili konuyu teyit etmek için bir diğer kanıt unsuru olarak gösterdiler.

twitter.com

Olay o kadar çetrefilli bir hâl almış durumda ki, açıkçası kimin haklı kimin haksız olduğuna biz karar verebilmiş değiliz…

Sizce Yunus Sedat Aydın’ın bireysel açıklamaları mı yoksa Barış Murat Yağcı’nın hayranlarına ait tespitler mi doğru dersiniz? ????

Views:
61
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: