Oyunculuk Yeteneği ve Su Gibi Duru Güzelliğiyle Hepimizi Kendisine Hayran Bırakan Menajerimi Ara Dizisinin Dicle’si: Ahsen Eroğlu

Çok beğeniyoruz kendisini! Menajerimi Ara dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük sükse yaptı biliyorsunuz. Her hafta soluksuz izliyorum …

Çok beğeniyoruz kendisini!

Menajerimi Ara dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük sükse yaptı biliyorsunuz. Her hafta soluksuz izliyorum diziyi ben şahsen.

Dizinin akıcılığı ve sürekli heyecan uyandırması bir yana, başrol oyuncularının uyumu ve yeteneği de izlenmeye değer. Özellikle de Dicle ve Barış’ın uyumu…

Herkesi bir kenara bırakalım, Menajerimi Ara’nın Dicle’si Ahsen Eroğlu’nun duru güzelliğine ve yeteneğine hayranız!

Ahsen Eroğlu’nu daha önce de ekranlarda görmüştük ama kendisi asıl çıkışını Menajerimi Ara dizisiyle yaptı. İyi ki de yapmış!

Peki kimdir bu bizi kendisine hayran bırakan Ahsen Eroğlu? Kendisi Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’nu bitirmiş.

Oyunculuk eğitimini ise Sahne 3MOTA’da almış…

Oyunculuk hayatına Modern Habil Kabil dizisi ile başlayan Eroğlu, dizide Zehra karakterini canlandırmıştı. Ardından kendisini Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde de izledik.

Anne ve Kızlarım İçin dizilerinde de rol alan güzel oyuncu, İstanbullu Gelin dizisinde de Yaz karakterine hayat vermişti.

Ahsen Eroğlu’nun on parmağında on marifet aslında. Sadece oyunculuk yapmıyor, oyunculuğun yanında dijital çizim ve tasarım çalışmalarını da sürdürüyor kendisi.

Hem yeteneğiyle hem de güzelliğiyle hepimizi ekran başına kitliyor şu günlerde de…

Özellikle herkesin tek-tipleştiği şu günlerde kendisini ekranlarda görmek bize ilaç gibi geliyor açıkçası…

Hem çok doğal,

Hem çok içten ve sempatik,

Hem de çok yetenekli bir oyuncu!

Umarız kendisini ekranlarda görmeye devam ederiz!

İzlerseniz hak vereceksiniz 🙂

Views:
64
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: