Paraya Para Demiyorlar! Erotik Video ve Fotoğraflarını Sattıkları OnlyFans Sayesinde Servetlerine Servet Katan Ünlüler

Bu paraların sıfırlarını bile sayamayız biz… Kaynak: https://www.insider.com/blac-chyna-and-c…Bilmeyenler için öncelikle OnlyFans’tan …

Bu paraların sıfırlarını bile sayamayız biz…

Kaynak: https://www.insider.com/blac-chyna-and-c…

Bilmeyenler için öncelikle OnlyFans’tan bahsedelim…

En basit açıklamasıyla kullanıcıların özellikle erotik içeriğe sahip fotoğrafları ya da videoları sattığı veya satın aldığı abonelik tabanlı bir sosyal medya platformu.

10. Blac Chyna

Ünlü model ayak fetişi olan bireylere özel videolar paylaşıyor ve bunlara erişim için aylık 50 dolar talep ediyor. Kendisi ile görüntülü konuşmak isterseniz 950 dolarcık ödemeniz gerekiyor.

9. Safaree Samuels ve Erica Mena

Evli olan Safaree ve Erica, OnlyFans’te en çok takip edilen çiftlerden biri. Pandemi döneminde OnlyFans’te hesap açan ikili, bu sayede baya para kazanıyor. Samuels’in içeriklerine abone olmak için 21 dolar, Mena’ya abone olmak için 30 dolar ödemeniz gerekiyor.

8. Rapçi Casanova

Rapçi Casanova, OnlyFans sayesinde ev ve araba alanlardan öyle bir etkilenmiş ki kendisi de açmaya karar vermiş. Gizli paylaştığı video ve fotoğraflara ulaşmak için aylık 50 dolar ödemeniz gerekiyor.

7. Dorinda Medley

Dorinda’yı birçoğumuz Real Housewieves of New York’tan tanıyoruz. Kendisinin OnlyFans içeriklerine ulaşmak istiyorsanız 5 dolar ödemeniz gerekiyor.

6. Tana Mongeau ve Ashly Schwan

Ünlü Youtuber Tana Mongeau OnlyFans profilinin reklamını yapmıştı. Ünlü isim, yakın arkadaşları Ashly Schwan ve Imari Stuart ile birlikte OnlyFans için içerik üretiyor. Kendisinin profiline ulaşmak içinse bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Aylık bir ödeme yapmıyorsunuz fakat her paylaşımı için ücret ödemeniz gerekiyor.

5. Jordyn Woods

OnlyFans’e katılan bir başka ünlü isim de Kylie Jenner’ın arkadaşı Jordyn Woods. Woods’un paylaşımlarına ulaşmak içinse aylık 20 dolar ödemeniz gerekiyor.

4. Cardi B

Sansasyon yaratma konusunda bir numara olan Cardi B de OnlyFans hesabı olan ünlülerden. Aylık 9.99 dolar ödeyerek, Cardi’nin hayatından özel kesitler olan hesabına ulaşabilirsiniz.

3. Bella Throne

Bella Throne, OnlyFans üzerinden 1 milyon dolar kazanarak bir rekora imza atmıştı. Aslında aylık ödeme için 20 dolar talep ediyor fakat düşünün ne kadar takipçisi varsa 1 milyon dolar kazandı.

2. Tyler Posey

Teen Wolf’ün sevilen oyuncusu Tyler Posey OnlyFans hesabını hayranlarının ısrarları üzerine açmış. Canlı performansları olan profile ulaşmak isterseniz 15 dolar ödemeniz gerekiyor.

1. Tyga

Tyga’nın Instagram hesabını takip edenler bilir, kendisi çıplak kadınların olduğu partilere katılmayı çok seviyor. Bu partilerden görüntülerin olduğu hesaba erişmek için aylık 20 dolar ödemeniz gerekiyor.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

İnsanların Erotik Fotoğraf ve Videolarını Satarak Para Bastıkları Site OnlyFans’ı Bütün Detaylarıyla Açıklıyoruz
Erotik Fotoğraf ve Videolarını Satarak Para Bastıkları OnlyFans Sayesinde Aldıklarını Paylaşırken İnsanın Aklını Karıştıran Kişiler

Müstehcen Site OnlyFans’ta Hesap Açan Bella Thorne 24 Saat İçinde 1 Milyon Dolar Kazanarak Bir Rekora İmza Attı

Views:
37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: