Reytingleri Yükselsin Diye Pazar Gününe Alınan Menajerimi Ara Devam Edebilecek mi?

Masumlar Apartmanı’nın darbe üstüne darbe vurduğu Menajerimi Ara’yı kanal Pazar gününe aldı. Yeni gününde işler iyi gitti mi, yoksa kaldırılma …

Masumlar Apartmanı’nın darbe üstüne darbe vurduğu Menajerimi Ara’yı kanal Pazar gününe aldı. Yeni gününde işler iyi gitti mi, yoksa kaldırılma ihtimali devam ediyor mu?

Menajerimi Ara, Fransız yapımı Dix Pour Cent dizisinin uyarlaması. Netflix’te de ‘Call My Agent’ ismiyle izleyebilirsiniz.

Türk uyarlamasını, bunu yapabilecek en iyi yapım şirketi yaptı diyebiliriz. Ay Yapım’la gönül bağı olan oyuncu o kadar çok ki, konuk oyuncu bulmakta hiç sorun yaşamayacaklarına çok emindik.

Yıllardır televizyona iş yapmayan çok yüksek seçici oyuncular bile gelip çekinmeden konuk oldu.

Hem son derece eğlenceli, hem de Amerikan standartlarında kaliteye sahip bir dizi. Mantık hatalarına, gereksiz ajitasyonlara bu dizide yer yok.

Ama işi arşa taşıyan şey Dicle ve Barış uyumu oldu. O Dicle yok mu o Dicle, Ahsen Eroğlu sempatiklikte, yetenekte, doğallıkta tarih yazıyor.

Zaten çok saklayamayacağım, editörün en sevdiği diziydi Menajerimi Ara, Ahsen Eroğlu da en sevdiği genç oyuncu oldu. Deniz Can Aktaş da yeni jönümüz oldu vallahi, hayırlı olsun.

Sosyal medyada da çok güçlü olan dizi, Masumlar Apartmanı karşısında çok zorlandı. Yayından kaldırılması an meselesiydi.

Bu hafta ise kanal umut verici bir karar aldı ve diziyi Masumlar Apartmanı’nın pençesinden kurtarıp Pazar gününe aldı.

Feyyaz Yiğit, 9. bölümde konuk oyuncu olarak yer aldı.

Ve başarı hemen arkasından geldi. Salı günü TOTAL grubunda 2.76 reytingle 14. olan dizi, dünkü bölümüyle 4.42 reyting alarak 4. oldu.

Hatta kendine daha yakın bulduğu AB grubunda Salı günü 3.53 reyting ile 6. olmuşken, Pazar günü 5.54 reytingle en çok izlenen dizi oldu. Günü üçüncülükle bitirdi.

Şöyle haftayı bitirmiş, ertesi gün işe ve okula gidecek, keyfi kaçık insanların oturup biraz neşeleneceği bir tercih oldu Menajerimi Ara. Ve şunu söyleyebiliriz ki, yayından kaldırılma potasından sadece 1 günde çıktı. Hem reytingleri toparladı, hem de sosyal medyada birinci oldu.

Daha çok güleceğiz, eğleneceğiz, etkileneceğiz ve harika oyuncuları konuk olarak göreceğiz gibi duruyor.

Bunu koruması, hatta daha ziyade mahvetmemesi lazım. Umarız yapım sosyal medyaya kulak verir ve hain tuzaklardan, şımarık dramalarından biraz sıyırır diziyi. Sürekli şımarık bir kızın o tatlı Dicle’ye eziyet etmesini izlemekten yorulmadık değil.

Affffferim be kızım, yine yırttın. Daha iyilerine!

Views:
44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: