Sen miydin Sevdiğimi Çalan? Arkadaşlarının Aşklarıyla Mutluluğa Yelken Açan Ünlülerin Dillere Pelesenk Olan Aşk Üçgenleri

Kimleer kimlerle beraber oluyor?!  1. Tolgahan Sayışman – Selen Soyder – Serenay Sarıkaya Lale Devri dizisinin setinde tanışan üçlüden Serenay …

Kimleer kimlerle beraber oluyor?! 

1. Tolgahan Sayışman – Selen Soyder – Serenay Sarıkaya

Lale Devri dizisinin setinde tanışan üçlüden Serenay Sarıkaya ve Tolgahan Sayışman, dillere destan bir aşk yaşamıştı. Dizi devam ederken ayrılan çift, sette çalışmaya devam ederken Sayışman, aşkı çok da uzaklarda aramayarak Sarıkaya’nın setteki en yakın arkadaşı olan Selen Soyder’le aşk yaşamaya başlamıştı. Bu dönem Sarıkaya, ikilinin ilişkisi hakkında epey konuşmuştu.

2. Mehmet Ali Erbil – Tuğba Coşkun – Önder Fırat

Bir dönem Mehmet Ali Erbil’le evli olan Tuğba Coşkun, Erbil’in en yakın dostlarından olan Önder Fırat ile 6 yıllık bir ilişki yaşamıştı. Boşanmanın hemen ardından gelişen bu ilişki ortaya çıkınca medyada epey yankı uyandırmıştı.

3. Selin İmer – Nedim Keçeli – Gamze Karaman

Nedim Keçeli ile bir zamanlar ilişki yaşayan Selin İmer, en yakın arkadaşı Gamze Karaman’ın da Nedim Keçeli ile ilişki yaşadığını öğrenince başından aşağı kaynar sular dökülmüştü. Gamze Karaman, Selin İmer’in söylediklerine kulak tıkayarak Keçeli ile nikah masasına otururken, İmer daha sonra evli olan Mustafa Ceceli ile yasak aşk yaşamış ve evlenmişti.

4. Hadise – Ozan Çelik – Şeyda Coşkun

Hadise’nin yaşam koçu olan Şeyda Coşkun ve eski sevgilisi Ozan Çelik, bir dönem medyayı epey yakından ilgilendirmişti. İş ilişkileri zamanlar çok iyi bir arkadaşlığa dönen Hadise ve Şeyda Coşkun, Ozan Çelik’in Hadise ile aşk yaşamasının ardından düşman olmuştu. Coşkun, medyaya “Hadise benim için öldü” açıklamasında bulunmuştu.

5. Bengü – Akın Altan – Ece Erken

Sıra dışı aşk yaşantısı ile dillerden düşmeyen Ece Erken, bu seferde o zamanlar yakın arkadaşı olan Bengü’nün ayrıldığı sevgilisi Akın Altan ile aşk yaşamıştı.

6. Hacı Sabancı – Özge Ulusoy – Ahu Yağtu

Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı’nın aşkı zaten başlı başına sansasyonel olaylar taşıyorken ayrıldıktan sonra da sular durulmamıştı. Özge Ulusoy’un “dostum” dediği kişilerden olan Ahu Yağtu, Hacı Sabancı ile Emirgan’daki Gizli Kalsın adlı mekanda öpüşürken yakalanmıştı. Ulusoy bu haberi görünce Ahu Yağtu ile 16 yıldır arkadaş olduğunu ve inkar etmek istediğini, fakat onu dinlemediğini söylemişti. Ulusoy’un arkadaşı hakkında bunları derken, Hacı Sabancı için “erkektir yapar” demesi ise akıllarda soru işareti bıraktı.

7. Hakan Sabancı – Ceylan Çapa – Aslışah Alkoçlar

Bir dönem Aslışah Alkoçlar ile deli divane aşk yaşayan Hakan Sabancı, ayrılıklarının hemen ardından bir mekanda Ceylan Çapa ile son derece samimi görüntüler vermişti. Bunun üzerine Aslışah Alkoçlar, Ceylan Çapa ile arkadaşlığını noktalamıştı.

8. Cem Yılmaz – Cansu Dere – Ahu Yağtu

Cem Yılmaz ile Cansu Dere’nin 7 yıl boyunca süren bir dargın bir barışık ilişkilerini herkes bilir. 2010 yılında ilişkilerini tamamen noktalayan ikili, yollarına devam ederken Yılmaz, Cansu Dere’nin yakın arkadaşlarından Ahu Yağtu ile bir ilişkiye başlamıştı. Yağtu’nun hamile kalması üzerine evlenen çift, 18 ay sonra boşanmıştı.

9. Sinem Kobal – Arda Turan – Mustafa Sirmen

Yine bir skandal! Yine Arda Turan! 5 yıl boyunca iş insanı Mustafa Sirmen ile beraber olan Sinem Kobal, ilişkileri biter bitmez Arda Turan ile beraber olmuştu. Buradaki sorun ise Arda Turan’ın Mustafa Sirmen ile çok yakın arkadaş olması ve hatta basına “ben arkadaşımın aşkına bakmam” diye demeçler vermesi olayı daha da içinden çıkılmaz bir hale sürüklemişti. Sinem Kobal ve Arda Turan aşkı 2009 yazında kanıtlanmıştı.

10. Hakan Sabancı – Merve Boluğur – Eliz Sakuçoğlu

Geçtiğimiz yazın en çok konuşulan haberi olan Hakan Sabancı – Merve Boluğur aşkı, zaten başlı başına bir olay olurken, Sabancı’nın Merve Boluğur’un yakın arkadaşı Eliz Sakuçoğu’nun eski sevgilisi olduğu düşünülünce ikili arasında zor zamanlar yaşandı ve sosyal medyada birbirlerini takipten çıkardılar.

11. Tuvana Türkay – Alper Potuk – Sercan Yıldırım

Fırtınalı aşkları ile gündemden düşmeyen Tuvana Türkay ile Alper Potuk’un arasını futbolcu Sercan Yıldırım açmıştı. Eski sevgilisi Sercan Yıldırım ile aşk yaşadığı döneme ait olan samimi pozların Alper Potuk ile ilişkisi esnasında ortaya çıkması çiftin arasını epey açmıştı. Potuk ile Yıldırım’ın futbol camiasından arkadaş olduğunu eklemeden geçmeyelim…

12. Hande Erçel – Ekin Mert Daymaz – Mehmet Dinçerler

Meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile 2 yıl aşk yaşayan Hande Erçel, ilişkisi bittikten sonra Daymaz ve yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler’i birbirine küstürmüştü. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen arkadaşlar, Dinçerler’in adı Hande Erçel ile anılmaya başlanınca aralarına mesafe koydu.

13. Özge Ulusoy – Arda Turan – Hakan Baş

Yine Arda Turan’ı başrolünde taşıyan bu aşk üçgeninde Turan, Cihangir’de bir gece kulübünde manken Özge Ulusoy ile yakınlaşıyor. Ancak daha sonra Ulusoy’un ilişkisini yeni bitirdiği Hakan Baş ile Turan’ın iş ortağı olduğu ortaya çıkıyor. Böyle bir durum yaşanmış olsa da Arda Turan ve Hakan Baş dostluklarına devam ediyor.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir

Views:
48
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: