Seren Serengil, Hakan Altun ile Ajda Pekkan’ın Yeni Bir Aşka Yelken Açtığını İddia Etti; Sosyal Medyadan da Tepkiler Gecikmedi

Hakan Altun’un menajeri de açıklama yapmış… Geçtiğimiz günlerde magazin dünyası Ajda Pekkan’ın ihanete uğradığı haberleriyle çalkalandı …

Hakan Altun’un menajeri de açıklama yapmış…

Geçtiğimiz günlerde magazin dünyası Ajda Pekkan’ın ihanete uğradığı haberleriyle çalkalandı, belki duymuşsundur.

Duymayanlar varsa aranızda hemencecik bir özet geçelim: Ajda Pekkan’ın, 2011 yılından beri bir küs bir barışık aşk yaşadığı Bülent Çavuşoğlu tarafından aldatıldığı ortaya çıktı. Hem de Ajda Pekkan, yanında çalışan sarışın bir güzelle aldatılmış!

Olayın detaylarını buraya bırakıyor ve devam ediyoruz…

İşte bu ihanetin yankıları hala devam ederken Söylemezsem Olmaz’ın sunucularından biri olan Seren Serengil, bomba bir iddia ortaya attı. Serengil, Hakan Altun ile Ajda Pekkan’ın yeni bir aşka yelken açtığını iddia etti.

Serengil’in iddiaları bununla da sınırlı değildi. Kendisi ikilinin şu an Bodrum’da baş başa tatil yaptıklarını da iddia etti!

Serengil’in bu iddiasına, Hakan Altun’un menajeri Süleyman Çakmakçı’dan jet hızında bir yanıt geldi! Çakmakcı, ”Hakan Bey ve Ajda Hanım yeni projelerinde bir araya gelecek. İkisi de Bodrum’da yaşadığı için projeleri için sık sık buluşuyorlar. Önümüzdeki yıl halk konserleri verecekler” sözleriyle iddialara açıklık getirdi.

Tabii bu söylenti karşısında sosyal medya da sessiz kalmadı!

Espriler havada uçuştu!

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
39
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: