Sinem Kobal, Kayınvalidesinin Kendisi İçin Hazırladığı Kışlık Domates Konservelerini Paylaştı; Herkes Mütevazılığına Hayran Kaldı

Kaldı mı böyle kayınvalideler? Herkesin “kim daha cool?” yarışına girdiği şu günlerde ufacık samimiyetlere hasret kaldık. Neyse ki Seda Bakan …

Kaldı mı böyle kayınvalideler?

Herkesin “kim daha cool?” yarışına girdiği şu günlerde ufacık samimiyetlere hasret kaldık. Neyse ki Seda Bakan gibi mütevazı ve içten ünlülerimiz var da biraz olsun kalplerimizi eritiyorlar.

Seda Bakan’ın, kızı Leyla’ya okuttuğu sade mevlidden tutun da kızının doğum gününde yaptırdığı borcam pastaya kadar her şeyi o kadar mütevazı ki; vallahi bayılıyoruz kendisine!

İşte diğer bir mütevazı çiftimiz de Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu. Gözlerden uzak, mütevazı ve imrenilesi bir hayat yaşıyorlar!

Güzeller güzeli Sinem’imiz 7 aylık hamile şu an. Çiftimiz heyecanla bebeklerini kucaklarına alacakları günü bekliyorlar, biliyorsunuzdur.

Şu dönemde kabuğuna çekilen Sinem Kobal, geçtiğimiz gün kış için hazırlanmış domates sosu konservelerini paylaştı!

Hatırlarsanız daha önce de kayınvalidesinin kendi bahçesinden gönderdiği meyve ve sebzelerle gündem olmuştu Sinem Kobal.

Yalan yok, hepimiz kıskanmıştık!

İşte bu konserveleri de Sinem Kobal’ın kayınvalidesinin hazırlayıp; gelinine gönderdiği konuşuluyor. Hem de kendi bahçesindeki domateslerden! Tabii Sinem Kobal’ın bu kışlık domates sosu paylaşımının ardından sosyal medyadan da tepkiler gecikmedi!

twitter.com

Çok mütevazı bir hayat yaşıyorlar, yalan değil!

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

Şimdiden afiyet olsun! ????

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Views:
38
Article Categories:
Komik Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.