Sizce aşk mı para mı?

Ece Pulaş iktisat iddialarındaki nokta atışlarını bestelerinde de gerçekleştirmeye kararlı ‘’ Terazi’’ isimli müziğinde ve klibinde, yaşanmış …

Ece Pulaş iktisat iddialarındaki nokta atışlarını bestelerinde de gerçekleştirmeye kararlı

‘’ Terazi’’ isimli müziğinde ve klibinde, yaşanmış kıssalarını anlatarak, ‘’ Sizce aşk mı para mı?’’ diye soruyor Birçok ünlü sanatkarın iktisat danışmanlığını yapan, iktisat bölümünün tanınan yüzü Ece Pulaş, sayısı üç yüzü aşan bestelerinden kendi seslendirdiği ‘’Terazi’’ isimli müziği ile bizlerle buluşuyor.

‘’İçinde üretim olan her şeye aşığım. Mesleğim insanlara para kazandırmak ve bunu da aşkla yapmasaydım, kimseye para kazandıramazdım. ‘’ ‘’Hayatım boyunca ağlayamadım; ağlamam gerektiği anlarda müzik kelam ve müzikler yazarak kendimi tedavi ettim. Artık mahzenimi herkesle paylaşma vakti geldi, umarım sizlere de dokunur’’ diyor.

Ece Pulaş, müzik eğitimi almamasına karşın, gitar ve keman çalabilmesini ailesinden gelen genetiğine ve müziğe olan aşkına bağlıyor. Daha evvel öteki bir sanatkarın albüm ismi olarak yayınlanmış bir adet de bestesi mevcut.

Aranjörlüğünü Eflatun’un yaptığı müziğin klibi tekrar Eflatun direktörlüğünde Beykoz Kundura’da çekildi. Çekimler kalabalık bir cast ve produksuyon grubu ile yaklaşık on üç saat sürdü. Klip, sondaki çocukluk aşkı ile müsabaka konusu dışında Ece Pulaş’ın gerçek hayatından kesitler barındırıyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Views:
78
Article Categories:
Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: